Až ve čtrnáctém kole si připsali toužimští žáci v rámci okresního přeboru žáků na své konto překvapivou ztrátu. Tu po vyhrané dohrávce nad složeným týmem z Poohří zaznamenali na půdě dalšího složeného týmu Kolové a karlovarské Lokomotivy, s kterým Toužimáci uhráli pouze nerozhodný výsledek. Po porážce s Toužimí si napravili hráči Kyselky a Vojkovic reputaci v domácím prostředí, kde devíti góly smázli kombinovaný tým Bečova a Bochova. Střelecké hody si pak užili v rámci derby horalů žáci Perninku, kteří Merklínu nasázeli osmnáct branek. Gólovou přestřelku pak lépe zvládli na půdě Pily žáci Jáchymova.

Dohrávka

Kyselka/Vojkovice – Toužim 2:9 (2:4)
Třikrát zamířil do branky domácího celku Milan Bartoš, dvakrát Dominik Šimek a jednou Tomáš Moravec, Jan Kalina a Daniel Hykš. Za domácí se brankově radovali Filip Veselovský a Marek Hoffmann. A aby toho nebylo málo, přidali si domácí nechtěně jednu branku sami.

14. kolo, výsledky

Kolová/Loko KV – Toužim 2:2 (1:2)
O branky Toužimi se zasloužili Daniel Ďurinský a Tomáš Adamický. Za domácí se pak dvakrát trefil přesně mezi tři tyče Jakub Tlášek.

Merklín – Pernink 0:18 (0:9)
Šest branek vítěze obstaral Nguyen Giang. Další tři góly poté přidali Pavel Kotrla, Petr Čečák a Jiří Kotrla. Dvakrát se zapsala do střelecké listiny kanonýrka Perninku Renata Mrňková a jednou David Braný.

Pila – Jáchymov 6:7 (3:5)
Pětkrát zamířil do svatyně Pily Karel Vančura a jednou pak David Gala a Tomáš Vančura. Za domácí poté obstaral pět brankových radostí Jakub Lattisch a jednu Robert Vavřina.

Kyselka/Vojkovice – Bečov/Bochov 9:1 (2:0)
Vítězství domácímu celku vystřílel čtyřmi góly Jaroslav Hamrla, dvěma Patrik Janeček a jedním Dominik Plecitý, David Krejčí a Dominik Azdamir. Za hosty si připsal na svůj účet čestný úspěch Julius Peha.