Toužimáci pokořili Hájek, Březová brala bod

Karlovarsko - Okresní fotbalový přebor

14.6.2011

V pětadvacátém kole okresního přeboru se ve šlágru kola, který byl na programu na hřišti v Květnové, kde se postavila ostrovská rezerva do cesty vedoucímu celku tabulky Březové, nakonec body po nerozhodném výsledku dělily.

Březovská Jiskra si tak udržela před závěrečným kolem dvoubodový náskok před druhým karlovarským Bacardi. Po remíze padlo ostrovské béčko až na třetí místo se ztrátou dvou bodů na druhé Bacardi a čtyř bodů na první Březovou.

V dalším utkání pak nepochodil Hájek na půdě toužimské rezervy, kde obdržel pět branek. V tabulce mu tak patří předposlední, třináctá příčka se ztrátou dvou bodů na dvanáctý Sadov. Poslední jsou Verušičky, které mají na svém kontě pouze devět bodů.

Ostrov B – Březová 1:1

Ostrováky na hřišti v Květnové poslal do vedení již ve 4. minutě duelu útočník Petr Svěcený. I v dalším průběhu prvního poločasu byli lepším týmem domácí, kteří však již další branku i přes několik brankových příležitostí nedali. Po změně stran pak už bylo utkání vyrovnané. V 69. minutě měli Ostrováci výhodu pokutového kopu, který ale Dušek neproměnil, a tak přišel trest. V 73. minutě totiž svým 25. gólem v této sezoně zařídil dělbu bodů březovský útočník Pavel Svoboda. Rozhodčí: Radek Dotzauer. ŽK: 3:3. ČK: 0:1 (Vojtek).

Další výsledky, 25. kolo: Toužim B – Hájek 5:1 (3:1), Kyselka – Verušičky 6:1 (2:1), Bacardi – Nejdek B 6:3 (3:2), Merklín – Bochov 2:3 (1:3), Vojkovice – Pila 0:4 (0:2), Kolová – Sadov 7:1 (3:0).