Tři body vystřelil Buldokům Geňo chvilku před koncem

Karlovy Vary – Ve 23. kole fotbalové divize se karlovarští Buldoci představili na hřišti Milevska. Karlovarský tým nakonec vyhrál 2:1, když tři body vystřelil hostům Marián Geňo čtyři minuty před koncem.

3.5.2016

Fotbalová asociace České republiky.Foto: FAČR

Skóre otevřel v 55. domácí Michalec. V poslední čtvrthodině utkání Buldoci ukázali, že patří k tomu nejlepšímu v divizi. Nejprve se po Blažkově rohovém kopu trefil Martin Psohlavec a vyrovnal. Netrvalo dlouho a nejlepší střelec soutěže zařídil i obrat skóre. Po faulu na jeho osobu totiž odpískal sudí pokutový kop a kapitán Marian Geňo se nemýlil. Poslední minuty si už hosté zkušeně pohlídali, a mohli tak vesele slavit tři body na cestě domů autobusem.

„Od začátku bylo vidět, že by domácím stačila remíza. My jsme se snažili tvořit hru, ale dělalo nám to problémy. Ve druhém se nám po standardních situacích povedlo skóre otočit, čehož si velmi cením. Z naší strany zahrál nejlépe jednoznačně Psohlavec. Jeden gól dal a po faulu na něj se kopala penalta," řekl po utkání hostující trenér Tichota.

3.5.2016 VSTUP DO DISKUSE

Rostliny konopí na zahrádce v Karlových Varech.
4

Na zahradě pěstovala marjánku. Ale bylo jí asi více než dost

Obchodní akademie oslavila 80. narozeniny

Další napadení záchranářů

Plesná - K dalšímu napadení záchranářů došlo v Karlovarském kraji. Tentokrát se terčem útoku stala výjezdová skupina z Lubů.