Ta totiž ve dvacátém kole soutěže urvala jedinou přesnou trefou v závěru duelu tříbodovou radost na půdě DFK Teplice. Od úvodních minut si Karlovaračky vytvořily převahu, a na branku Teplic se tak valil jeden útok za druhým. Domácí hráčky trpělivě bránily a tým ze západu Čech zlobily rychlými brejky, a tak se brankářky obou týmů měly co ohánět. Díky nim se tak po prvním poločase šlo do kabin za bezbrankového stavu. Nastolený trend pokračoval z obou stran i po změně stran. Když už se zdálo, že duel skončí nerozhodně, zapomněly hráčky Teplic obsadit na hranici šestnáctky Hanku Janochovou, která se jim za to odměnila v 89.  minutě přesnou umístěnou střelou k levé tyči. Tím  rozhodla o hubeném, ale tříbodovém transportu do lázeňského města.
Teplice – 1.FC K. Vary 0:1
Branka: 89. Janochová. Poločas: 0:0. 1.FC K. Vary:  Hájková – Jirsová, Čepilová, Bartošová, Tůmová – Pachtová,  Stojkovičová, Janochová,   Jandová – Brožáková, Melčová (stř. Patakiová, Zajačíková). Trenér: Ladislav Brož.
II. ČŽFL, 20. kolo:
Rakovník – Dukla 2:4 (1:2), Krupka – Jablonec 2:1 (2:0), Bohemians Praha – Mladá Boleslav 12:0 (6:0), Uragán – Stará Lysá 1:4 (1:2), Příbram – Liberec 1:5 (1:2).