Hvězda Cheb – Sušice 3:3 (1:1), pk 5:6.
Velkou šanci měli Chebští dotáhnout se blíž k záchranářským pozicím, ale na domácím stadionu Lokomotivy opět zklamali. Třikrát v zápase o gól vedli, ale nakonec se museli spokojit pouze s bodem, když ani v penaltovém rozstřelu neuspěli. „Co na to říct, když třikrát za zápas vedeme a nedokážeme zápas dohrát do vítězného konce. A to soupeř hrál ve druhém poločase o deseti hráčích. Neříkám, že je situace kritická, ale vážná rozhodně je. Nyní už musíme doma pouze bodovat a pokusit se nějaký ten bod přivézt ze hřiště soupeře. Je to škoda, zápas jsme měli dobře rozehraný, v závěru jsem měl připravené hráče na střídání s tím, že ušetřím nějaký čas, abychom už vedení 3:2 udrželi. Bohužel, opět po chybě jsme v závěru zápasu inkasovali," lituje Jiří Vaňura, trenér Hvězdy Cheb.
Branky: 7. T. Rolník, 48. Lacina, 77. Čížek (pk) – 32. a 69. Páleník (druhá z pk), 87. Linhart. ŽK: 2:2. ČK: 0:1 (70.Vrhel). Rozhodčí: Kapoun. Diváci: 100.

Viktoria Mar. Lázně – Klatovy 2:2 (1:0), pk 4:2.
Mariánskolázeňská Viktoria tentokrát měla na domácím stadionu šanci na tři body, když v zápase vedla už 2:0. Ale v závěru utkání o dvougólový náskok přišla. „Byl to jasně vyhraný zápas. Za stavu 2:0 jsme měli ještě několik vynikajících gólových příležitostí, ale bohužel jsme je neřešili gólově, což zamrzí. Nedá se nic dělat, je třeba dohrát soutěž se ctí," říká Michal Drahorád, kouč Viktorie, kterého mohl potěšit snad jen fakt, že jeho svěřenci uspěli v rozstřelu ze značky pokutového kopu.
Branky: 44. Bílek (pk), 68. Drahorád – 83. a 89. Lukeš. Rozhodčí: Šlapák. ŽK: 3:3. Diváci: 100.

Táborsko B – 1. FC Karlovy Vary 1:1 (1:0), pk 7:6.
Další utkání na pokutové kopy a další neúspěšné. I tak by se dalo jednou větou popsat utkání karlovarských Buldoků na hřišti rezervy Táborska. Naposledy vyšli Karlovaráci z penalt naprázdno před čtrnácti dny v Rokycanech. „Je to škoda. V součtu bychom měli o dva body více," řekl po utkání trenér Karel Tichota. Pokud se podrobněji podíváme za zápasem, tak to byli karlovarští Buldoci, kdo měl více ze hry. Alespoň co se týče prvního poločasu. Do půle ovládali hru hosté. Vytvořili si dvě tři gólové šance a brzy vedli gólem Ivaska po centru do pokutového území, který navrátilec do sestavy Aleš Ivasko zužitkoval. Ve druhém poločase zase tlačili více domácí borci. Kočí krásně zakroutil míč ze standardní situace do šibenice a vyrovnal. V penaltovém dramatu gólman Kudrna poslední pokus soupeře chytil a Turek rozhodl.
Branky: 52. Kočí – 11. Ivasko. Rozhodčí: Kvaček. ŽK: 1:3. Diváci: 120.