Mladší přípravku, ročník 2005 ovládl pořádající tým FK Ostrov, který nadzvedl nad svou hlavu Pohár OMA-CZ. Kategorii přípravky, ročník 2006 si podmanily Mariánské Lázně, které vyhrály Pohár MDDM Ostrov. Jako poslední pak vystoupaly na nejvyšší stupínek fotbalové naděje karlovarské Lokomotivy, které v silné konkurenci vyhrály turnaj elévů, když za odměnu braly Pohár S.V.I. Rubikon.

O pohár OMA-CZ

V konkurenci sedmi týmů, které si to rozdaly systémem každý s každým jednou třináct minut, se radovali z triumfu v kategorii přípravky, ročníku 2005 hráči ostrovského FK I. Na druhém místě zakončily turnaj Ervěnice a na stupínku vítězů je doplnil na třetí příčce sokolovský Baník. Nejlepším střelcem byl vyhlášen za sedm nastřílených branek ostrovský Jan Paluska. Cenu pro nejlepšího brankáře si odnesl sokolovský gólman Adam Vrabec a nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen Adam Martin z Ervěnic.

Výsledky: FK Ostrov I. – Ervěnice 3:0, Sokolov 3:1, M. Lázně 1:0, H. Slavkov 4:3. Ostrov II. 7:0, Sedlec 7:0; Ervěnice – Sokolov 3:0, M. Lázně 2:2, H. Slavkov 3:1, Ostrov II. 2:0, Sedlec 4:0; Baník Sokolov – M. Lázně 2:1, H. Slavkov 2:4, Ostrov II. 5:1, Sedlec 2:0; Viktoria M. Lázně – H. Slavkov 1:1, Ostrov II. 5:1, Sedlec 2:0; Spartak Horní Slavkov – Ostrov II. 1:2, Sedlec 3:0; FK Ostrov II. – Sedlec 0:1.
Konečné pořadí: 1. FK Ostrov I., 2. VČSA Ervěnice, 3. FK Baník Sokolov, 4. FC Viktoria Mariánské Láně, 5. Spartak Horní Slavkov, 6. FK Ostrov II., 7. KSNP Sedlec.

O pohár MDDM Ostrov

V kategorii přípravky, hráčů narozených v roce 2006 dominoval v ostrovské sportovní hale tým Mariánských Lázní, který v konkurenci šesti týmů vystoupal až na vrchol. Druhé místo obsadil pořádající klub FK Ostrov I. a na pomyslném stupni vítězů je doplnil třetí sokolovský Baník. Korunku pro nejlepšího kanonýra si odnesl za čtrnáct branek ostrovský šutér David Doboš. Nejlepším brankářem byl vyhlášen Rostislav Kandel z Mariánských Lázní a cenu pro nejlešího hráče turnaje obdržel Vojta Novák ze Sokolova.

Výsledky: Viktoria M. Lázně – Ostrov I. 1:4, Sokolov 4:1, H. Slavkov 3:0, Hvězda Cheb 6:0, Ostrov II. 8:0; FK Ostrov I. – Sokolov 0:0, H. Slavkov 3:3, Hvězda Cheb 11:1, Ostrov II. 6:0; Sokolov – H. Slavkov 3:1, Hvězda Cheb 8:0, Ostrov II. 6:0; Spartak Horní Slavkov – Hvězda Cheb 3:0, Ostrov II. 1:0; Hvězda Cheb – Ostrov II. 3:0.
Konečné pořadí: 1. FC Viktoria Mariánské Lázně, 2. FK Ostrov I., 3. FK Baník Sokolov, 4. Spartak Horní Slavkov, 5. FK Hvězda Cheb, 6. FK Ostrov II.

O pohár S.V.I. Rubikon

Velký úspěch si připsali o víkendu ve sportovní hale v Ostrově mladí fotbalisté karlovarské Lokomotivy. V konkurenci pěti týmů na turnaji elévů, tedy hráčů narozených v roce 2007 a mladších, se dostali až na samotný vrchol, když v turnaji, který se odehrál systémem jednou každý s každým, neztratili ani bod. V prvním utkání pokořili sokolovský Baník 4:1, když se hattrickem blýskl Kryštof Štípek junior. Ve druhém si připsali na své konto skalp plzeňské Viktorky, kterou pokořili 2:1, když se o vítěznou branku postaral Kryštof Kornatovský. Ve třetím vystoupení deklasovali v poměru 6:1 Výběr, když se čtyřmi góly blýskl Luboš Lehotský. Ve čtvrtém utkání pak urvali těsnou výhru 1:0 nad ostrovským áčkem a svou spanilou jízdu turnajem zakončili výhrou 3:0 nad ostrovskou rezervou. Na druhém místě pak skončila favorizovaná plzeňská Viktorka a turnajový bronz bral ostrovský FK II.
V rámci slavnostního vyhlášení pak byli odměněni i nejlepší hráči jednotlivých výběrů. V dresu Ostrova to byli Antonín Myslík a David Parula. V dresu karlovarské Lokomotivy Vojta Dušek, za Výběr si odnesl cenu Jakub Draským, za Sokolov Jan Přibys a plzeňskou Viktorku Jan Kadlec.

Výsledky: Lokomotiva Karlovy Vary – Viktoria Plzeň 2:1, Ostrov II. 1:0, Výběr 6:1, Sokolov 4:1, Ostrov I. 3:0; Viktoria Plzeň – Ostrov II. 2:1, Výběr 2:1, Sokolov 6:0, Ostrov I. 9:0; FK ostrov II. – Výběr 4:1, Sokolov 3:1, Ostrov I. 5:0; Výběr – Sokolov 7:0, Ostrov I. 7:0; Baník Sokolov – Ostrov I. 1:0.
Konečné pořadí: 1. Lokomotiva Karlovy Vary, 2. FC Viktoria Plzeň, 3. FK Ostrov II., 4. Výběr, 5. FK Baník Sokolov, 6. FK Ostrov I.
Lokomotiva Karlovy Vary: Jonáš Vojtěch – Vojtěch Dušek, Lukáš Haláček, Tomáš Volný, Jiří Hájek, Michael Miko, Luboš Lehotský, Kryštof Kornatovský, Kryštof Štípek. Trenéři: Stanislav Štípek, Marek Mäsár, Roman Veselský.