SKUPINA A

Souboj o první příčku v tabulce byl k vidění v Potůčkách, kam dorazil nedaleký Pernink. Ten se nakonec musel sklonit před gólovým apetitem domácího výběru a nakonec z toho byla v podání Potůčků osmibranková výhra, pod kterou se podepsal třemi góly kanonýr Ondřej Nýber. Jako bonus se pak Potůčky vyšvihly do čela tabulky. Premiérovou výhru si připsala na konto nejdecká rezerva, která uspěla na půdě Jáchymova, kde dosáhla na tříbrankovou výhru. V posledním utkání skupiny mezi Abertamy a Novými Hamry se fanoušci dočkali po bezbrankovém stavu až v penaltovém rozstřelu, který přetavily v druhý, bonusový bod Abertamy.

Skupina A, 3. kolo:

Potůčky – Pernink 8:3 (4:1). Branky: Nýber Ondřej 3, Šípek Miroslav 2, Malý Petr, Chvapil Petr, Kraus Petr – Kotrla Jan 2, Klimm Daniel.

Jáchymov – Nejdek B 1:3 (0:1). Branky: Tichý Dominik – Myslivec Martin, Rutrle Filip, Lutsak Martin.

Abertamy – Nové Hamry 0:0 (0:0) – PK 5:3.

SKUPINA B

V béčkové skupině o sobě dal řádně vědět Sedlec, který si vyšlápl na Dvory, jimž nasázel půl tuctu branek. Zařadil se tak za vedoucí Vojkovice, které uspěly ve šlágru kola, když bodovaly v souboji o první příčku. Soupeře z Božičan výběr z Poohří porazil rozdílem dvou branek, a na konto si tak připsal třetí výhru v řadě za sebou.

Skupina B, 3. kolo:

Dvory – Sedlec 2:6 (1:1). Branky: Nerad Jaroslav, Nerad Jan – Tůma Lukáš, Krejsa Petr, Knushi Sylë, Sůva Jarosslav, Yaghi Jakub, Štěpán David.

Sadov – Kyselka 3:0 (1:0). Branky: Dimitrov Jan, Křeháček Michal, Sýkora Lukáš.

Vojkovice – Božičany 3:1 (1:1). Branky: Kučera Václav, Matoušek Marek, Prantl Václav – Křehlík Michal.

SKUPINA C

V céčkové skupině si udržely stoprocentní bilanci jak Bečov, tak i Nečtiny. Bečováci si zajeli tentokrát pro jednoznačné vítězství pod Vladař, přesněji do Žlutic, kde porazili tamní rezervu sedmi góly. To Nečtiny byly tentokrát gólově skromnější, když dosáhly na půdě Otročína na čtyřbrankové vítězství. V posledním utkání skupiny pak uhrály Verušičky nerozhodný výsledek s Krásným Údolím a následný penaltový rozstřel zvládli vítězně fotbalisté z Údolí.

Skupina C, 3. kolo:

Verušičky – Krásné Údolí 2:2 (0:1) – PK 2:3. Branky: Zeman Tadeáš, Koscelník Jiří – Ritter Lukáš, Holzäpfel Jan.

Žlutice B – Bečov 2:7 (1:5). Branky: Hrubec Roman, Slivčák Libor – Aubrecht Robert 3, Psohlavec Jan 2, Aubrecht Patrik, Havlovic Lukáš.

Otročín – Nečtiny 1:4 (0:2). Branky: Beníšek Filip – Polívka Václav, Socha Filip, März Jaroslav, Bittermann Zdeněk.