Před víkendem první Děpoltovice zaváhaly na půdě v pořadí třetí Chyše B, kde obdržely tříbrankovou porážku. Zaváhání Děpoltek tak využil druhý v pořadí Hájek, který si doma poradil se sedleckou rezervou, a po zásluze se tak vyhoupl do čela tabulky. Tam má dvoubodový náskok před druhou Chyší B a třetími Děpoltovicemi.

V domácím prostředí se nedařilo ani Stružné, která uválčila pouze nerozhodný výsledek s předposledním celkem tabulky Pilou B. Naopak na vítěznou šňůru se navrátil Sadov, který slavil na půdě Štědré pětibrankové vítězství. V souboji tabulkových sousedů pak pokořila žlutická rezerva na svém pažitu Potůčky a Počerny v dalším důležitém souboji obstály v přestřelce na stadionu Verušiček. Tři body urvala na svém hřišti i hroznětínská rezerva, která si poradila s týmem Stanovic.

III. třída, výsledky

Hájek – Sedlec 4:2 (3:1)
Dvě branky vítěze obstaral Roman Faktor a jednou se do statistik zapsali i jeho spoluhráči Michal Barth a Karel Suchan. Za hosty pak zmírnil porážku dvěma přesnými zásahy Jiří Osten. Rozhodčí: Josef Košina. ŽK: 0:1.

Štědrá – Sadov 1:5 (1:4)
Do vedení Sadováky poslal Jiří Koblížek. Druhou trefu hostů si poté připsal na svůj střelecký účet Daniel Salcman a na tříbrankový rozdíl pak upravil ukazatel skóre úspěšný střelec Sadova Petr Krejsa. Do konce prvního poločasu navýšil rozdíl ve skóre svým druhým gólem v duelu Jiří Koblížek a poté se brankově dostalo i na domácí výběr, za který skóroval Radovan Karnoll. Po změně stran stvrdil výhru hostů v podobě páté branky Michal Křeháček. Rozhodčí: Robert Botoš. ŽK: 2:2.

Žlutice B – Potůčky 2:1 (1:1)
V prvním poločase se střelecky prosadil v dresu domácích Petr Harang a za hosty pak Jindřich Zralý. Po obrátce stran zajistili žlutickému béčku tříbodovou radost nechtěně vlastní brankou fotbalisté Potůčků. Rozhodčí: Radim Vrba. ŽK: 2:0.

Chyše B – Děpoltovice 3:0 (1:0)
Domácí nastoupili posíleni o některé hráče krajského A týmu, a na hřišti to bylo hodně vidět. Nejdříve si připsal na své konto přesnou ránu Miroslav Bouška, a když si stejně vedli i jeho spoluhráči Jaroslav Lábr a Josef Velek, byla z toho jednoznačná záležitost domácího celku. Rozhodčí: Josef Körmöczi. ŽK: 2:1.

Stružná – Pila B 3:3 (1:2)
Hosté vyhráli první poločas brankami z kopaček Petra Belbla a Rudolfa Mudry, když pak za domácí snižoval Aleš Forgo. Po změně stran přidal třetí gól hostů Viktor Pátek. Na rozdíl jedné branky poté upravil Štefan Brančík a o dělbě bodů rozhodl až v nastaveném čase střídající struženský matador Petr Rehák starší. Rozhodčí: Josef Körmöczi. ŽK: 1:5.

Verušičky – Počerny 4:6 (2:4)
Veledůležité vítězství hostům vystřílel hattrickem Daniel Rubický, dvěma brankami Václav Belbl a jedním zásahem Pavel Rubický. Za domácí pak byli střelecky úspěšní Miroslav Harang, Petr Berky, František Kubka a Josef Pavlovič. Rozhodčí: Jan Sakáč. ŽK: 1:1.

Hroznětín B – Stanovice 4:0 (2:0)
Povinnou výhru domácímu celku zařídil dvěma zásahy do černého Jiří Klas a jedním Josef Zeronik a Tomáš Koch. Rozhodčí: Josef Košina. ŽK: 4:1.