Karle, utkání lze skutečně charakterizovat jako festival neproměněných šancí z naší strany. Souhlasíte?
Jednoznačně souhlasím. Dá se říct, že po celý první poločas jsme byli nastěhovaní na soupeřovu půlku. Ale bohužel jsme gól navíc nedali. Ten gól nám potom chyběl v druhé půli. Zápas jsme měli dohrát ve větším klidu. Nakonec jsme ten druhý gól přidali, ale ty šance prostě musíme proměňovat.

Ze Sokolova jste měl k dispozici v podstatě čtyři zkušené hráče. Celkem pak šest. Jak hodnotíte jejich přínos?
Tak především přinesli do týmu zkušenost a klid. I když místy toho bylo dost. Naopak někdy mi tam chyběla ta kvalita směrem dopředu a v rychlosti. Na druhou stranu jsme během týdne hráli tři utkání a jsem rád, že sokolovští kluci přišli, pomohli nám a my jsme mohli pošetřit nějaké síly.

Máte další tři body a držíte se v popředí tabulky. Určitě to ale nebylo lehké utkání?
Jsem rád za ty tři body, ale na rovinu jsem očekával lehčí utkání. Aritma se ve druhé půli hodně zvedla a neměla daleko k vyrovnání. Je dobře, že se do hry dostává po zranění znovu Marian Geňo. Oživil hru, byla na něj penalta, kterou sám proměnil. Byl na hřišti prostě znát. Věřím tomu, že se dá brzy do stoprocentního pořádku a bude to Marian takový, jak jej známe z minulých let.

Nedá mi to nevrátit se k neproměněným šancím. Zejména Martin Psohlavec měl šancí na dva zápasy. Co k tomu říct?
Tentokrát měl Martin minimálně tři stoprocentní šance a aspoň jednu měl proměnit. Ale na druhou stranu dával důležité góly v minulých zápasech a věřím tomu, že jeho chvíle zase přijde v dalších utkáních.