Chodov – Chomutov 1:5

Chodovští vstoupili do utkání velkým náporem a postupem času si vytvořili několik stoprocentních střeleckých příležitostí, ale bez brankového efektu. Poté se do hry dostali i hosté a hned se brankově prosadili. Ve 24. minutě totiž umístil poprvé balon do chodovské branky po centru Ilavskijeho Šlajchrt. Ve 38. minutě pak Chomutov odskočil Chodovu o dvě branky, když tentokrát využil spolupráci s Daněvským Rusedski. Chodov však nesložil zbraně a bojoval. Ve 43. minutě se to domácí jedenáctce vyplatilo, když z přímého kopu nachytal na švestkách mladíčka v brance Chomutova Slavíka Mašek . Jenže v závěru prvního poločasu Chomutov opět odskočil domácím o dvě branky, když se do střelecké listiny zapsal Daněvský. I po změně stran se střelecké štěstí přiklonilo na kopačky Chomutova. Ve 49. minutě se prosadil po rohovém kopu z dorážky Moravec a účet duelu podtrhl v podobě páté branky hostující Daněvský.

Branky: 43. Mašek – 24. Šlajchrt, 38. Rusedski, 44. a 83. Daněvský, 49. Moravec. Poločas: 1:3. Rozhodčí: Rozhodčí – Kubec – Bureš, Štěrba. Diváci: 250.

Spartak Chodov: Pelech – Šustr, Joza, Zucker, Vondráček – Čermák, Nezval, Správka, Svůra – Kaňok, Mašek. Trenér Jiří Schveiner.

Divizní premiéra se nevyvedla ani sokolovské juniorce. Ta odjela z Dubí pouze se čtyřgólovou porážkou. Za to může děkovat vynikajícímu brankáři Dvořákovi. Talent, který si před časem připsal prvoligový start v barvách FK Teplice, byl nejlepším hráčem Západočechů a uchránil je od potupného debaklu.

Teplice B – Sokolov B 4:1

Podle předpokladu provázela úvod zápasu oboustranná bojovnost citelněji než fotbalovost. Severočeši se s přibývajícími minutami rozehráli. Tři góly připravil úniky levou stranou Gašparík. Hosté tohoto záložníka, vracejícího se po dalším zranění, nedokázali eliminovat. Nicméně i oni se dostali ke dvěma příležitostem. Tu první ve 36. minutě nevyužil Komberec, v 54. trestuhodně zmařil Vašatovu nabídku z trestného kopu Ferko. Až v 83. minutě, poté, co domácí obránce opustila pozornost, nečekaně zacílil Pleva a patrně už dlouho se netrefí tak jako v této chvíli. Ostrý projektil zapadl do růžku domácí svatyně. Tím uzavřel účet duelu.

Branky: 27. Melunovič, 48. Smejkal, 75. a 77. Šollar – 83. Pleva. Poločas: 1:0. Rozhodčí: Myška. ŽK: 1:0. Diváci: 130.

FK Baník Sokolov B: Dvořák – Nápravník, Duben, Hucl, Vašata – Ferko, Prchal, Pleva, Bastl (64. Kratochvíl) – Čertík, Komberec. Trenér: Jiří Dreiseitl. ⋌