Na turnaji se představily pouze tři týmy, Slavoj Bečov, TJ Karlovy Vary – Dvory a TJ Luby, jelikož Baník Bukovany se na turnaj nedostavil. I přesto bylo na co koukat, když se týmy střetly systémem každý s každým, s hracím časem dvakrát pětadvacet minut, pod dohledem tria rozhodčích Josefa Řády, Daniela Jaroše a Matěje Dvořáka.

Nejlépe se s nástrahami turnaje za doprovodu ideálního fotbalového počasí vypořádali fotbalisté v trikotu Dvorů, kteří si na svůj účet připsali pět bodů, když porazili Luby pěti góly, a k tomu pak přidali dva body po souboji s Bečovem, se kterým remizovali a poté uspěli v penaltovém rozstřelu. Druhé místo připadlo Bečovu, který remizoval s Dvory a poté slavil pětibrankovou výhru nad Luby, které tak skončily bez bodového zisku na třetí příčce.

V rámci slavnostního vyhlášení si pak odnesl cenu pro nejlepšího střelce Tomáš Bílý z Bečova, který si během turnaje připsal na konto tři vstřelené branky. I druhá cena, která byla určená pro nejlepšího brankáře, zůstala doma, tedy v Bečově, když se o to zasloužil gólman Pavel Nový.

Výsledkový servis:

TJ Karlovy Vary – Dvory – Slavoj Bečov 1:1 – PK 5:3, Luby 5:1; Slavoj Bečov – Luby 5:1.

Konečné pořadí: 1. TJ Karlovy Vary – Dvory, 2. TJ Slavoj Bečov, 3. TJ Luby.