Další díl fotbalového kolotoče totiž odstartuje chebské derby. To se odehraje na umělce třetího celku tabulky chebského FC, kterému bude soupeřem druhý tým tabulky ašská Jiskra. Fotbalový fajnšmejkr se tak může těšit nejen na souboj dvou medailistů, ale také na boj nejlepších kanonýrů soutěže, chebského Martina Oršela, který prozatím nasázel soupeřům 24 branek, a ašského Davida Sládečka, který se radoval ze vstřelené branky dvacetkrát.

Lídr tabulky Lomnice si udělá malý výlet na půdu nováčka soutěže Březové.

Čtvrtý celek tabulky Lipovou čeká náročné utkání o šest bodů, ve kterém se bude prát o bodový zisk s pátým v pořadí Nejdkem.

Rotava se na svém pažitu postaví jedenáctce Drmoulu a Nová Role si zajede ke karlovarskému derby na půdu předposledních Dalovic, kde ji však nečeká nic lehkého.

Dvanáctá karlovarská Lokomotiva zamíří na půdu posledního Habartova a rezerva Staré Role bude hostit na svém stadionu výběr Kraslic.

I. A třída

FC Cheb – Aš (dnes, UMT Cheb, 18.00), Březová – Lomnice (sobota, 10.30), Dalovice – Nová Role (sobota, 10.30), Habartov – Lokomotiva Karlovy Vary (sobota, 15.00), Rotava – Drmoul (sobota, 17.00), Lipová – Nejdek (sobota, 17.00), Stará Role B – Kraslice (neděle, 17.00)