Týmy v tabulce sice od sebe dělí propastných deset bodů, ale pořád je o co hrát. Roli favorita bude plnit Chodov, který však v úvodu jara sice urval dvě výhry, ale herně to pořád není ono. To trstěnický konvoj v čele s ostrostřelcem Bezdičkou bral dvě pohodové výhry a i v Chodově určitě bude chtít navázat na vítěznou šňůru.

Další utkání, ve kterém půjde o souboj třetího a čtvrtého týmu tabulky, se odehraje ve Vintířově, kde se utká tamní Baník s Bochovem. Vintířov se bude chtít rehabilitovat z předchozího kola, ve kterém utrpěl prohru, zatímco Bochováci budou chtít navýšit své úspěšné tažení na třetí výhru v řadě za sebou. Dvě jarní výhry má na svém účtu i Rotava, kterou čeká o víkendu domácí duel s poslední Lipovou, takže je v očekávání třetí výhra v řadě.

Chebské derby se odehraje na ašské Střelnici, kde se utká tamní Jiskra se Skalnou. Skalná potřebuje k záchraně body jako sůl, takže Ašáci se mají na co těšit. Pod Vladař zamíří Hroznětín, kde se mu postaví do cesty místní Sokol. Béčko Březové vyzve Chyši a Nová Role se podívá do Dolního Rychnova.

I. A třída, 16. kolo: Vintířov – Bochov, Rotava – Lipová, D. Rychnov – N. Role, Žlutice – Hroznětín, Aš – Skalná(vše sobota, 16.30), Březová B – Chyše (neděle, 10.30), Chodov – Trstěnice (neděle, 15.00).