Na vedoucí pozici se totiž vyhoupla březovská Jiskra, která splnila úlohu favorita, když na půdě posledního celku z Útviny slavila šestibrankovou výhru.
O tu se zasloužilo trio úspěšných kanonýrů, když si každý připsal na střelecké konto dva zásahy, a to Martin Zemianek, Jaroslav Košťál a Jan Hvizd. Na druhé místo se propadly Božičany, které se představily na půdě Stružné, kde sice vedly brzy dvoubrankovým rozdílem, ale nakonec braly po nerozhodném výsledku jeden bod.

A to mohly být rády, že v závěru duelu neproměnil pokutový kop kanonýr Petr Janáček, jinak by Božičany tentokrát bodově ostrouhaly. „Božičany se dostaly do dvoubrankového trháku, ale poté jsme převzali iniciativu my a s tím přišly na pořad i góly. Škoda jen, že Janas neproměnil penaltu, jinak jsme mohli slavit hodně cenné vítězství," bilancoval po utkání struženský obránce Josef Dotzauer.

Další ránu obdržela rezerva Staré Role, která nepochodila na stadionu na Panoramě v Jáchymově, kde vyfasovala od místních horalů šest kousků. „Hosté přijeli pouze v jedenácti lidech, navíc bez brankáře. Vyhráli jsme naprosto zaslouženě a mohu říci, že skóre mohlo být ještě mnohem vyšší," poukazoval po utkání jáchymovský trenér Štěpán Dvořák.

Čtvrtý bod na hřišti soupeřů urvaly Dalovice, které si dojely pro bodový zisk po nerozhodném výsledku na půdu pilského Baníku. „V Pile se odehrálo derby, jak má být. Napětí, góly, karty, emoce. První poločas měli domácí více ze hry, byli důraznější, dravější, kromě branky ze standardky si vypracovali ještě dvě tři šance, každopádně i přes náš útlum jsme též mohli skórovat. Druhý poločas byl v naší režii, domácí jsme do ničeho nepustili, bohužel proměňování šancí stále zůstává naší noční můrou," hořekoval nad mizernou koncovkou dalovický kouč Petr Richtář.

Šlágr kola, který byl na programu v Kolové, nakonec přetavil v důležitou výhru tamní Ajax, který si poradil s týmem Kyselky dvoubrankovým rozdílem. Navíc se Kolováci postarali o všechny čtyři branky, když jednu si nechtěně vstřelili sami.

„Opět jsme dojeli na velkou marodku, kdy museli do pole šestnáctiletí hráči, a v zápase to bylo hodně vidět. Je to velká škoda, jelikož v tomto souboji šlo o hodně důležité body," zklamaně hodnotil prohru kyselecký bek Tomáš Bláha.

Naopak parádní gólovou show předvedli v dresu chyšského Sokola kanonýři z rodu Burdů. Nestárnoucí útočník Jan Burda senior a Jan Burda junior totiž pokořili děpoltovickou obranu rovnou třikrát. Navíc si Děpoltovičáci nechtěně vstřelili jednu branku sami.

Překvapivá remíza se zrodila na půdě bečovského Slavoje, který plnil v utkání s Verušičkami roli favorita. V prvním poločase ještě Bečováci nad soupeřem vedli rozdílem jedné branky, ale po změně stran z toho nakonec byla dělba bodů, když v dresu Verušiček se blýskl hattrickem Libor Slivčák.

Okresní přebor mužů
Kolová – Kyselka 3:1 (1:0). Branky: Blahník Jan, Gábner Jakub, Petrák Václav – vlastní. Rozhodčí: Polívka. ŽK: 2:3.

Jáchymov – St. Role B 6:2 (4:1). Branky: Křížek Martin, Koročinský Roman, Kostka Petr, Lorenc Karel, Tichý Dominik, Křížek David – Zoubek Václav 2. Rozhodčí: Hrubý. ŽK: 1:1.

Útvina – Březová 1:6 (0:3). Branky: Diviš Michal – Košťál Jaroslav 2, Hvizd Jan 2, Zemianek Martin 2. Rozhodčí: Koudelka. ŽK: 2:1.

Pila – Dalovice 1:1 (1:0). Branky: Bošiak Adrian – Stolín Tomáš. Rozhodčí: Šeda. ŽK: 2:2.

Chyše B – Děpoltovice 4:0 (2:0). Branky: Burda Jan 2, Burda Jan, vlastní. Rozhodčí: Dotzauer. ŽK: 3:1.

Bečov – Verušičky 4:4 (2:1). Branky: Braniš Josef 2, Kába Ladislav, Zelinka Erik – Slivčák Libor 3, Pavlovič Josef. Rozhodčí: Hrubý. ŽK: 4:2.

Další výsledek: Stružná – Božičany 2:2 (1:2).