Po úterní dohrávce, ve které uspěla sedlecká rezerva nad pilským béčkem, se tahák víkendového kola odehraje v chyšském podzámčí.
Tam se totiž střetnou o šest bodů vedoucí Děpoltovice s tamní rezervou, které patří v tabulce třetí pozice, a bodový rozdíl mezi oběma týmy jsou pouhé tři body, což slibuje kvalitní podívanou.

Po dlouhé době však může být změněn vedoucí celek tabulky, tedy pouze v případě klopýtnutí Děpoltovic. Do čela by se mohl posunout druhý v pořadí Hájek, který se utká doma se sedleckou rezervou.

Čtvrtá Stružná bude hostit na hřišti v Žalmanově pilské béčko a pátý Sadov zamíří na horkou půdu Štědré. Žlutické béčko se bude rvát v rámci boje sousedů v tabulce o tři body na svém pažitu s Potůčky. Na stejné vlně se ponese i utkání Verušiček, kterým budou soupeřem Počerny, a poslední Stanovice čeká výlet na půdu hroznětínské rezervy.

Dohrávka

Sedlec B – Pila B 6:1 (2:0)
Tři branky vítěze obstaral Luboš Filipčík, dvě přidal Vladimír Vála a jednou se gólově radoval Jiří Osten. Za hosty si připsal na své konto čestný úspěch Viktor Pátek. Rozhodčí: Josef Körmöczi. ŽK: 1:1.

III. třída

Chyše B – Děpoltovice (sobota, 17.00), Hájek – Sedlec B (sobota, 17.00), Žlutice B – Potůčky (sobota, 17.00), Štědrá – Sadov (sobota, 17.00), Verušičky – Počerny (neděle, 14.00), Hroznětín B – Stanovice (neděle, 17.00), Stružná – Pila B (neděle, 15.00, hřiště Žalmanov)