Na turnaji, který pořádala ve svém sportovním arálu hroznětínská Olympie, která tak uctila památku významného rodáka a patriota, se představilo celkem šest týmů. Ty byly rozděleny do dvou tříčlenných skupin a poté se hrálo dle umístění ve skupinách o konečné pořadí. Ve skupině A se představil účastník krajského přeboru FK Ostrov, účastník krajské I. B třídy TJ Jáchymov a Výběr Tomáše Kalána. Vítězství ve skupině si zajistili podle předpokladů hráči ostrovského FK, když si připsali na své konto dvoubrankovou výhru nad Jáchymovem a k tomu přidali nerozhodný výsledek s Výběrem Tomáše Kalána.

Tím tak postoupili do finále turnaje. Na druhém místě skončil Výběr Tomáše Kalána, který po remíze s Ostrovem vyhrál nad Jáchymovem a zajistil si tak účast v souboji o turnajový bronz, zatímco Jáchymov si zahrál o konečné páté místo.Ve skupině B se pak představil tým hrající I. B třídy FK Merklín, německý Grünnbach a nováček krajské I. A třídy hroznětínská Olympie. Právě Hroznětín se mohl po odehrání skupiny radovat z postupu do finále, když nejdříve pokořil třemi góly rivala z Merklína a poté remizoval s Grünnbachem. Do boje o turnajový bronz se nakonec prostřílel Merklín, který ve druhém vystoupení udolal Grünnbach. Hosté ze zahraničí tak putovali do boje o konečné páté místo.

Poté už přišly na pořad boje o konečné umístění. V souboji o páté místo nakonec vyšli vítězně hráči Jáchymova, když obstáli v přestřelce s německým Grünnbachem. Turnajový bronz připadl Výběru Tomáše Kalána, který třemi góly pokořil Merklín. Ve finálovém utkání sice tahali za pověstný fotbalový provaz hráči Hroznětína, ale sporadicky se radovali z triumfu hráči Ostrova. Po bezbrankové remíze totiž přišly na program penalty, jež lépe zvládli právě Ostrováci, kteří proměnili hned čtyři. Tu poslední měl na svědomí Mrňka, který tak zajistil svému týmu vítěznou trofej. V rámci slavnostního vyhlášení, které proběhlo za účasti starosty Hroznětína pana Malečka, si odnesl cenu pro nejlepšího kanonýra turnaje Tomáš Kalán, který nasázel soupeřům ve třech zápasech tři branky. Ocenění pro nejlepšího brankáře si vychytal hroznětínský Martin Tamáš a nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen Martin Pěkný z ostrovského FK. Po ukončení turnaje následovala v areálu tradičně taneční zábava, která trvala až do ranních hodin.

Výsledkový servis:
Skupina A: FK Ostrov – Výběr Tomáše Kalána (Lhoták – Knaf), Jáchymov 2:0 (Pěkný, Mrňka); Výběr Tomáše Kalána – Jáchymov 1:0 (R. Kalán).
Pořadí ve skupině: 1. FK Ostrov, 2. Výběr Tomáše Kalána, 3. Jáchymov.
Skupina B: Hroznětín – Merklín (Koch, Provazník, Matlas). Grünnbach 1:1 (Lehman – Koch); Merklín – Grünnbach 1:0 (Dobeš).
Pořadí ve skupině: 1. Hroznětín, 2. Merklín, 3. Grünnbach.
O 5. místo: Grünnbach – Jáchymov 2:3, o 3. místo: Výběr Tomáše Kalána – Merklín 3:1, o 1. místo: Ostrov – Hroznětín 0:0 (na pk 1:0).
Konečné pořadí: 1. FK Ostrov, 2. Olympie Hroznětín, 3. Výběr Tomáše Kalána, 4. FK Merklín, 5. TJ Jáchymov, 6. SK Grünnbach.