Právě tým Ajaxu bude na turnaji sahat po vítězném hattricku, když vyhrál poslední dva ročníky. Naopak znepříjemnit cestu Kolovákům za vysněným triplem budou chtít All Stars Karlovarska, TJ Staré Sedlo a TJ Sokol Olšová Vrata. Vše pak uzavře německý VFL Eintracht 67 Gotha, který turnaji dodá punc mezinárodní.

Hrát se bude tradičně systémem každý s každým dvakrát patnáct minut, pod dohledem delegovaných rozhodčích ve složení Ladislav Janoušek, Ladislav Godža a Jan Sakač. „Uvidíme, kolik týmů nakonec dorazí. V tom případě bychom pak pozměnili hrací dobu," upřesňuje ředitel turnaje Martin Míček.

Vše odstartuje v Kolové v 9.00 hodin a vstupné je na celý den pouhých dvacet korun. „Nejen pro hráče, ale také širokou veřejnost je přichystáno v našem bufetu na hřišti občerstvení, ze kterého si určitě každý vybere podle libosti," láká fanoušky do Kolové Míček.

V rámci slavnostního vyhlášení pak budou odměněny nejen týmy, ale také nejlepší hráč či brankář. „Samozřejmě bychom byli rádi, kdyby se nám povedlo vyhrát turnaj potřetí v řadě za sebou, ale každý ročník je jiný, a letos bude hodně náročný," dodal Míček.