Na programu tam totiž byly dva turnaje v halové kopané. Oba společně pořádaly SK Kyselka, ZŠ Kyselka a TJ Vojkovice. V tom prvním, který byl určen pro hráče narozené v roce 2001 a mladší, se představily čtyři týmy, Kyselka, Vojkovice, Chyše a Merklín.


Hrálo se dvakrát každý s každým jednou čtrnáct minut a nejlépe si vedli žáčci Kyselky, kteří tak brali v domácím prostředí zasloužené zlato. Na druhém místě skončila Chyše a na bronzový stupínek vystoupily Vojkovice. Čtvrté místo tak připadlo Merklínu. „Určitě se bylo na co dívat, všichni do toho dali všechno," poukazoval organizátor turnajů Petr Němec.  V přestávce mezi turnaji zpestřila náročný den svým vystoupením taneční skupina Latinka pod vedením Mirky Ryšavé,  sklidila velké ovace.


Ve druhém turnaji, na kterém se představili hráči narození v roce 1998 a mladší, bojovalo o vítězný pohár šest družstev, a to Chyše, Buldoci 98 a 99, Vojkovice, Merklín a Kyselka. Hrálo se systémem každý s každým jednou čtrnáct minut. Nakonec se z celkového vítězství radovali Buldoci 98, kteří ve finále pokořili Kyselku. Na bronzovém stupínku skončila Chyše a těsně pod bednou pak Buldoci 99. Pátá příčka připadla Vojkovicím a poslední, šestá Merklínu.


Nejlepším brankářem turnaje byl vyhlášen vojkovický gólman Martin Jakubík. Nejlepší hráčkou byla zvolena Jessica Vargová a nejlepším kanonýrem se stal s deseti góly kyselský Petr Němec. Nejlepším obráncem byl vyhlášen Daniel Žinčák z Merklína a cenu fair play si odnesl Zdeněk Skala z Buldoků. „Osobností turnaje byl vyhlášen Aleš Pavlíček z Vojkovic, který se bohužel zranil a musel do nemocnice, takže mu držíme palce, ať se co nejrychleji vrátí mezi nás. Kluci se poté domluvili na této ceně, a my tak poslali Alešovi do nemocnice balon podepsaný   všemi hráči," smutnil Němec.


Ceny všem zúčastněným a oceněným předával Josef  Němec, tedy jediný český fotbalista, který si okusil angažmá v Mexiku,  v současné době plní roli fotbalového experta na ČT4 sport. „Chtěl bych všem, co nám s turnajem pomáhali, poděkovat, protože to bylo něco skvělého. Děkuji moc," vzkazuje Němec. Kyselské turnaje zhlédlo v jejich průběhu přes tři stovky diváků. „Byl jsem mile překvapen, kolik rodičů se přišlo na své ratolesti podívat. Už se těšíme na příští ročník," dodal závěrem Němec.


Pořadí turnaje ´2001´: 1. Kyselka, 2. Chyše, 3. Vojkovice, 4. Merklín
Pořadí turnaje ´1998´: 1. Buldoci 98, 2. Kyselka, 3. Chyše, 4. Buldoci 99, 5. Vojkovice, 6. Merklín.