Ostrov – Stará Role (sobota, 16.30, na podzim 10:0). Nejhůře dopadl vedoucí Ostrov, který v uplynulém kole překvapivě, ale zaslouženě padl po nemastném neslaném výkonu na půdě chebského FC, kde musel skousnout jednogólovou prohru, která navíc byla první v soutěži. Reparát čeká Ostrováky již tuto sobotu, kdy na svém hřišti budou plnit roli favorita. A není divu. Do Ostrova zamíří Stará Role, tedy poslední celek krajské tabulky. Ale pozor, Stará Role je v jarní části jako vyměněná. Sice naposledy prohrála na drahovické umělce v souboji s favorizovaným Novým Sedlem, ale dvakrát v utkání vedla, a kdyby proměnila i další šance, mohla dotáhnout duel k senzaci. V Ostrově se tak může odehrát velmi kvalitní utkání, které se může nést v duchu gólovém. O tom svědčí i podzimní brankostroj v podání ostrovských borců, kteří znectili Starou Roli na jejím hřišti deseti kousky. Starka tak má soupeři co vracet, zatímco Ostrov si bude chtít udobřit své fanoušky po zaváhání v Chebu.

Nejdek – Březová (sobota, 16.30, na podzim 0:3). Oba týmy v uplynulém kole odpočívaly. Březová však v jarní části disponuje kvalitním kádrem, kterému se navíc daří i střelecky. Březováky však nečeká na stadionu na Limnici žádná lehká štace. I Nejdek je totiž v jarní části stoprocentní, navíc v duelu s karlovarskou Lokomotivou prohrával již o dvě branky, přesto nakonec slavil výhru o dvě branky. Tým předvedl v utkání týmového ducha, kterého bude chtít prodat i v duelu s aspirantem na postup do divizní soutěže.

Citice – Toužim (sobota, 15.00, na podzim 2:5). „Toužimi se prozatím v jarní části vůbec nedaří. Ve dvou utkáních dvakrát prohrála. To ze strany Citic je to jiná pohádka, vítězná. Naposledy Citice pokořily čtyřmi góly Františkovy Lázně. Navíc se opět mohou spolehnout na svůj specifický plácek, na kterém okradly o důležité body nejednoho favorita. Toužim však pomýšlí na horní polovinu tabulky, což jí velí bodovat, a nejlépe za tři body.

Kynšperk – Loko K. Vary (neděle, 15.00, na podzim 1:1 – PK 4:5). Náročný úkol mají před sebou hráči karlovarské Lokomotivy. Svěřenci trenéra Zdeňka Ježka totiž v jarní části museli skousnout tři prohry v řadě za sebou. O víkendu se představí na horké půdě nováčka z Kynšperku, který v domácím prostředí body jen tak nerozdává. Navíc v tomto souboji se střetnou tabulkoví sousedi, jelikož Kynšperku náleží sedmá, Lokomotivě pak osmá příčka. Týmy od sebe dělí pouhý bod, takže se dá očekávat v Kynšperku pořádná fotbalová bitva.