První kolo. Tak to má úspěšně za sebou zimní turnaj, který pořádá pro kategorii B na své umělce FK Ostrov. Ve třech odehraných utkáních padlo celkem šestnáct branek. Nejvíce, a to šest, jich bylo k vidění u ostrovského dorostu, který musel skousnout pětibrankový příděl od zkušenější dalovické Čechie. Další utkání bohaté na branky pak odehrál Sedlec, který si těsně poradil s ostrovskou rezervou, hrající okresní přebor. V posledním utkání hracího dne si pak první turnajové vítězství připsala na své konto Olympie Hroznětín, která si lehce poradila s dorostem karlovarského 1.FC.

Výsledky, I. kolo:

FK Ostrov dorost – Čechie Dalovice 1:5 (0:2). Dalovičákům vystřílel dvěma góly premiérové turnajové vítězství Schreiber. O zbytek gólů v podání dalovických střelců se podělili Grňo, Richtář a Stolín. Za ostrovské mladíky se střelecky prosadil po spolupráci s Wolfem Shorban.

1.FC K. Vary – Olympie Hroznětín 1:4 (0:1). Dvakrát zamířil do branky karlovarského 1.FC hroznětínský Václav Pesser a jednou pak Michal Barth a Tomáš Koch. Za karlovarské 1.FC zařídil alespoň čestný úspěch Ladislav Vopat.

FK Ostrov B – Sedlec 2:3 (1:1). Tři body a tím i první výhru vystřílel Sedleci dvěma góly Michal Kováč. O třetí trefu Sedlečáků se pak postaral Lukáš Tůma. Za ostrovskou rezervu se zapsali do střelecké listiny Filip Tomáň a Josef Koudelka.

II. kolo, neděle 30. ledna: 9.00 Olympie Hroznětín – KSNP Sedlec, 10.45 FK Ostrov dorost – 1.FC K. Vary dorost, 12.30 Čechie Dalovice – FK Ostrov B.