Tam bude na programu od 11.30 hodin souboj krajských mistrů v podobě Mosteckého FK, který kraluje krajskému přeboru Ústeckého kraje, a ostrovského FK, který sedí na trůnu krajského přeboru Karlovarského kraje. „Samozřejmě ústecký přebor má zcela jistě vyšší kvalitu, proto jsme rádi, že můžeme s tímto kvalitním soupeřem odehrát přípravný duel, který nás určitě řádně prověří,“ míní ostrovský trenér Ivan Filip.

Mostecký FK je ambiciózním týmem, který pomýšlí na návrat do divizní soutěže, na stejné notě je však i Ostrov. „Pro diváky bude tento duel velmi atraktivní,“ narážel Filip na ligové posily v trikotu Mosteckého FK. Pozadu však nechtějí zůstat ani Ostrováci, navíc před svými fanoušky. „Chceme se prezentovat naší hrou, což je útočný fotbal, rychlé napadání soupeře, a být po celé utkání aktivní,“ upřesnil Filip. Do utkání by měli naskočit všichni hráči až na zraněného Koberu, kterého trápí třísla.

Fotbalisté Ostrova si vystřihnou domácí premiéru v rámci zimních galejí, když mu bude soupeřem Mostecký FK (ilustrační foto).

„K dispozici by měl být kompletní kádr. Pachta se již zapojil po zranění do tréninkového procesu, ale na utkání to ještě nebude. Po nemoci se zapojí pak Zbyněk Vondráček, takže bychom měli nastoupit v kvalitní sestavě,“ vypočítal Filip.

Premiéru si tak v ostrovském dresu odbude exligová posila v podobě Zbyňka Vondráčka. „Stále je to pro nás začátek přípravy, ale samozřejmě se chceme prezentovat co nejlepším výkonem, k čemuž by nám měl pomoci i Vondráček,“ uzavřel Filip.