Hrálo se systémem každý s každým dvakrát dvacet minut. Nejlépe si tentokrát počínali na turnaji mladíci z varského 1.FC. Ti totiž brali tři vítězství, a tím ovládli zaslouženě celý turnaj. V prvním utkání pokořili favorizovaný Ostrov dvougólovým rozdílem.Ve druhém pak udolali domácí Pilu a ve třetím vystoupení obstáli v přestřelce se žlutickým Sokolem, kterému nasypali čtyři branky. Na druhém místě skončily Žlutice, které pokořily Ostrov tříbrankovým rozdílem a uhrály nerozhodný výsledek s Pilou. Pořádající tým pak přidal nerozhodný výsledek s Ostrovem a nakonec z toho byl turnajový bronz.
Naopak turnaj nevyšel podle představ hráčům Ostrova, kteří si připsali na svůj účet překvapivě pouze jeden bod, a navíc nevstřelili na turnaji ani branku. Tím obsadili čtvrtou příčku.

V rámci slavnostního vyhlášení si odnesl cenu pro nejlepšího střelce turnaje žlutický kanonýr Matěj Strejček, který si připsal na turnaji na své konto čtyři přesné zásahy. Nejlepším hráčem byl vyhlášen pilský forvard Jiří Tišnovský a cenu pro nejlepšího gólmana si odnesl Rudolf Kokrhel z varského 1.FC.
„Počasí sice bylo spíše k vodě než na fotbal, ale všechny týmy se popasovaly s turnajem velmi dobře. Nejzajímavější zápas se prakticky odehrál hned na začátku, když Pila uhrála v hodně kvalitním souboji nerozhodný výsledek se Žluticemi. Jinak turnaj byl velmi dobře připraven, a to jak po technické, tak i fotbalové stránce. Chtěl bych poděkovat všem, co se nějakým způsobem na pořádání turnaje podíleli, a zejména pak obsluze občerstvení," vzkazuje předseda pilského Baníku Jiří Bartoška.Celý turnaj pak s přehledem odřídili arbitři Tomáš Koudelka a Petr Hodač.

Výsledkový servis: 1.FC Karlovy Vary – Ostrov 2:0, Pila 2:1, Žlutice 4:2; Sokol Žlutice – Pila 2:2, Ostrov 3:0; Baník Pila – Ostrov 0:0.
Konečné pořadí:
1. 1.FC K. Vary U19  3 3 0 0 8:3 9
2. Sokol Žlutice          3 1 1 1 7:6 4
3. Baník Pila               3 0 2 1 3:4 2
4. FK Ostrov              3 0 1 2 0:5 1