Prozatím má blíže nakročeno do krajského přeboru Rotava, těsně stíhaná Starou Rolí. Naopak o krok dále to mají do krajského přeboru Aš, Chyše či Merklín. Závěrečné kolo tedy rozhodne, kdo proklouzne mezi krajskou smetánku.

Již dnes se rozloučí se soutěží Loket, který sestupuje do I. B třídy, když ho čeká derniéra na jeho hřišti v derby s březovskou rezervou. Pikantní souboj je nachystán ve Staré Roli, kde se proti sobě postaví tamní jedenáctka a chyšský Sokol.

V sázce bude buď přímý postup, či barážové utkání o postup do přeboru. Ve stejném duchu se ponese i duel Aše a Merklína. Oba týmy však musejí spoléhat na zaváhání týmů před sebou.

Trstěnice čeká zápas s Hroznětínem a Rotava vyprovodí Bochov, který se vzdal baráže o udržení v soutěži do krajské I. B třídy, sama pak může slavit v domácím prostředí postup do krajského přeboru.

Františkovy Lázně se postaví v derby Dolnímu Žandovu a Žlutice zakončí sezonu soubojem s Vintířovem.

I. A třída, 26. kolo: Loket – Březová B (dnes, 18.00), Stará Role – Chyše (sobota, 14.00), Aš – Merklín (sobota, 14.00), Trstěnice – Hroznětín (sobota, 16.00), Rotava – Bochov (sobota, 17.00, UMT), Františkovy Lázně – Dolní Žandov (sobota, 17.00), Žlutice – Vintířov (sobota, 17.00). (sei)