Zajímavý duel nachystal fotbalový los v Božičanech, kde se v souboji o třetí příčku střetne tamní výběr s Vojkovicemi. Lídr tabulky pilský Baník bude hostit na svém hřišti jedenáctku Abertam a Kyselka bude usilovat na hřišti pod radošovským mostem o velmi důležité body s nováčkem z Hájku. Prodloužit úspěšnou sérii budou chtít fotbalisté nejdecké rezervy, kterým bude soupeřem aktuálně druhý tým tabulky Stružná.

V Toužimi si fanoušek přijde na derby rezervních týmů, ve kterém se postaví Toužim B nevyzpytatelné Chyši B. Na vítěznou vlnu se bude chtít vrátit starorolská rezerva, která se představí v Nových Hamrech. „Bude to těžké, ale chceme tři body," poukazuje Patrik Povinský, brankář DC Bacardi, který nám připojil své tipy.

Víkendový program

Božičany – Vojkovice (sobota, 10.30)
„Oba týmy hrají v posledních kolech velmi dobře, proto si myslím, že to bude remízový zápas, dám nulu."

Kyselka – Hájek (sobota, 15.00, Radošov)
„Domácí potřebují body jako sůl, i když bude scházet několik hráčů ze základní sestavy, tak věřím, že aspoň bod urvou, dám remízu."

Pila – Abertamy (sobota, 15.30)
„V tomto utkání je favoritem Pila, která navíc v domácím prostředí body jen tak nerozdává, jasná jednička."

Kolová – Březová (sobota, 15.30)
„Tak to bude hodně zajímavé utkání. Přesto si myslím, že vyhrajou kluci z Březové, i přesto, že mám v Kolové také spoustu kamarádů, dám dvojku."

Nejdek B – Stružná (neděle, 15.00)
„Pokud domácí zopakují výkon jako v uplynulém kole proti nám, tak určitě vyhrají. Navíc mohou vyztužit své řady posilami z A týmu, takže si tipnu jedničku."

Toužim B – Chyše B (neděle, 15.30)
„Toužimské béčko je na tom na podzim hodně bledě, navíc Chyše může využít posily z áčka, takže to také vidím na dvojku."

Nové Hamry – Stará Role B (neděle, 15.30)
„My chceme toto utkání stejně jako všechna ostatní vyhrát, dám za dva."