„Kvůli neúčasti Kolové jsme upravili hrací dobu na dvakrát pětadvacet minut," poukazoval na úvod šéf turnaje Robert Rypar. Turnaj se odehrál tradičně systémem každý s každým za dohledu rozhodcovského trojlístku ve složení David Grůza, Daniel Rypar a Jan Granec.

Vše odstartoval čestný výkop, o který se zasloužila starostka obce Stružná Zuzana Večerková. Poté následovala minuta ticha, kdy všichni přítomní uctili památku dlouholetého činovníka TJ Stružná pana Trautnera. Pak už odstartovaly turnajové boje naplno. V prvním duelu urvala vítězství nad týmem Teplé Stružná, která slavila výhru rozdílem jedné branky. Ve druhém utkání pokořily Děpoltovice Bochov dvoubrankovým rozdílem.

Bochov si posléze spravil chuť sedmibrankovým vítězstvím nad Stružnou. Poté přišla na program přestřelka, kterou nakonec ovládly Děpoltovice, jež porazily šesti góly celek Teplé. Třetí turnajovou výhru pak urvaly Děpoltovice v souboji se Stružnou, kterou pokořily čtyřmi zásahy. V závěrečném souboji turnaje se dočkal druhého vítězství Výběr Bochova, který obral o všechny body Teplou.

Děpoltovice tak vystřídaly na fotbalovém trůnu Bochováky, když jako jediný tým neztratily na turnaji ani bod, tím tak do svých rukou získaly nejméně na jeden rok putovní pohár starostky obce Stružná.

Loňský vítěz Výběr Bochova skončil na druhém místě a na stupni vítězů jej doplnil tým Stružné. Poslední pozice připadla bezbodové Teplé. V rámci slavnostního vyhlášení bral cenu pro nejlepšího brankáře turnaje děpoltovický Jan Hájek.

Do Děpoltovic putovala i cena pro nejlepšího střelce, o kterou se zasloužil Miroslav Jonáš. Nejlepším hráčem turnaje pak byl vyhlášen struženský špílmachr Jiří Švestka.

„Poděkování patří všem, co celý turnaj připravili a také Obecnímu úřadu Stružná. Velký dík pak patří obzvlášť obsluze u občerstvení za celodenní a noční starání se o žíznivé a hladové krky. Opomenout bych nechtěl ani rozhodčí, kteří s přehledem zvládli turnajovou porci utkání," dodal na závěr Rypar.

Výsledky: Děpoltovice – Stružná 4:2 (3:0), Bochov 3:1 (1:0), Teplá 6:3 (1:3); Bochov – Stružná 7:2 (4:1), Teplá 4:1 (3:0); Stružná – Teplá 2:1 (0:0).

Konečné pořadí: 1. TJ Děpoltovice, 2. Výběr Bochova, 3. TJ Stružná, 4. TJ Sokol Teplá.