Úvodních deset minut se neslo v jasné režii domácích. Už v sedmé minutě se po závaru prosadil Polodna. Když se o dvě minuty později svojí premiérovou brankou v píseckém dresu prosadil Jiří Chrdle, tak už nikdo z domácích fanoušků nepochyboval, že si jihočeský tým připíše další tři body.

Zase tak jednoduché to ale domácí borci neměli. Ve 22. minutě se po rohovém kopu prosadil Marián Geňo a za tohoto stavu se i odcházelo do šaten.

Trenér Jindřich Dejmal své mužstvo hecoval a to šlo do druhé pětačtyřicetiminutovky s tím, že se pokusí vyrovnat.

Jenomže domácí měli ve svých řadách Jirku Chrdleho. Ten se dokázal uvolnit. Jeho kolega v útoku Michal Polodna ho našel přesnou příhrou a po sto vteřinách druhé půle nebylo co řešit. Domácí opět vedli o dvě branky a kráčeli si pro tři body.

Definitivní tečku za utkáním udělal střídající Aleš Červenka, který si v 87. minutě vyskočil na rohový kop a uzavřel účet zápasu. V karlovarské sestavě poprvé nastoupil i Michal Habai, kterého získal trenér Dejmal ze Sokolova na přestup.

FC Písek – 1. FCK. Vary 4:1

Poločas: 2:1. Branky: 7. Polodna, 9. a 47. Chrdle, 87. Červenka – 22. Geňo. ŽK: 1:3 (Pravda – Oslovič, Vondráček, Zápotocký). Diváci: 720.
FC Písek: Hrdina - Kubiš, Pastyrik, Linhart, Mašát, Polodna, Zušťák (86. Červenka), Pravda, Skopalík, Pravda, Chrdle, Held.
1. FC Karlovy Vary: Šourek - Vůjtěch, Tichota, Oslovič, Kubice, Hrubý, Vondráček, Němec, Hudec, Geňo (54. Zápotocký), Habai.