Ano, přesně tak. Karlovarské 1.FC si totiž smlslo v osmém pokračování soutěže na Českém Krumlově, nad kterým slavilo výhru 7:0. „Začátek prvního poločasu byl z obou stran vyrovnaný. Pak ale přišel zbytečný faul hostů a následná penalta, kterou proměnil Geňo. Krumlov však nesložil zbraně a nastřelil břevno, a kdyby uspěl, mohl se zápas vyvíjet jinak,“ přemítal karlovarský trenér Karel Tichota a hned přidal: „My však v průběhu první půle vstřelili druhou branku Hudcem a třetí gól přidal v samém závěru Plechatý, což nám hodně pomohlo.“

I vstup do druhého poločasu měli Varáci gólový, když se do statistik zapsal Martin Psohlavec, který tak strhl na dvorském pažitu karlovarskou exhibici. Tu pak vyšperkoval závěrečným sedmým gólem mladíček Milan Bartoš, který se opřel z pětadvaceti metrů do míče a jeho chytrá střela vymetla pravou šibenici jihočeské svatyně.

„Třetí gól v závěru prvního poločasu a čtvrtý na začátku druhého poločasu rozhodly o dalším vývoji duelu,“ má jasno Tichota. A není divu. Po čtvrtém gólu totiž jeho družina zaplavila dvorský pažit a ukazatel skóre se měnil ještě třikrát. „Ve druhé půli jsme víceméně hráli už jen my. Sice jsme vstřelili další branky, ale naše vítězství mohlo být podstatně vyšší,“ míní trenér. Toho potěšili mladíci, kteří skórovali. „Určitě je dobře, že se konečně gólově prosazují i další hráči,“ dodal k výhře Tichota.