V generálce před startem jarní části Fortuna Divize A poměří své síly od 11.00 hodin na umělé trávě v Drahovicích s účastníkem krajského přeboru Plzeňského kraje FK Tachov. „Tachov je náš tradiční soupeř jak v letní,tak i zimní přípravě. Sice jsme chtěli odehrát zápas již na přírodní trávě, ale počasí to nedovolilo, takže duel odehrajeme nakonec na naší umělce,“ poukazoval karlovarský trenér Karel Tichota.

V zajímavém souboji se tak proti sobě postaví dva lídři. Slávisté vévodí Divizi A, Tachov pak krajskému přeboru. „Tachov stejně jako my odstartuje jarní část příští víkend, takže se určitě bude prezentovat kvalitním výkonem, což my jen kvitujeme, jelikož soupeř porážel bez velkých problémů divizní celky, takže nás čeká náročná generálka,“ má jasno Tichota.

Ten bude muset tentokrát oželet služby Staňka či Kaliny. „Určitě nenastoupíme v kompletním složení, jelikož Staněk a Kalina mají zdravotní problémy. Šanci tak dostanou opět ostatní hráči, kteří si tak mohou ještě na poslední chvíli říci o post v základní sestavě, protože zcela jistě nenastoupíme v sestavě, která nastoupí příští víkend na Petříně,“ vzkazuje do své kabiny Tichota.

Slávisté tak mají poslední možnost vypilovat nejen herní projev. „Samozřejmě bychom rádi v generálce vyhráli, ale především bychom chtěli předvést hru, se kterou se chceme prezentovat v soutěži, to jest hrát vzadu bez inkasovaných branek a k tomu přidat kombinační hru, kterou jsme se prezentovali v podzimní části,“ dodal karlovarský trenér.

Ilustrační fotografie.
Mrazy už konečně poleví a lyžování bude příjemnější