Varské 1. FC doma padlo, Kunice byly lepší

Karlovy Vary - Fotbalisté karlovarského 1. FC nedokázali překonat ve 30. kole ČFL na vlastním hřišti houževnaté Kunice. Hosté potrestali chyby a po právu si odvezli tří body za výsledek 0:3.

5.6.2011

Fotbalisté 1. FC podlehli na vlastním hřišti Kunicím 0:3.Foto: Deník/ Jan Čech

Už první poločas napověděl, proč jsou hosté v tabulce venkovních zápasů na druhém místě, hned za už postupující Bohemkou Praha. Hráli velice tvrdě, důrazně a domácím střelcům téměř nic nedovolili. Naopak. Sami udeřili ve 29. minutě Lukášem Dvořákem, který se zjevil na zadní tyči nehlídán. Ještě před tím nastřelili horní tyč.

Ve druhé půli vsadili domácí vše na útok, ale obrana hostí držela jako skála. No, hlavou beton neprorazíš.

Dvakrát udeřilo na druhé straně a to vždy z brejku. Nejprve Dvořák zahrál Bojčukovi na housle. V závěru se prosadil i střídající Engelman.

K. Vary – Kunice 0:3 (0:1)

Branky: 29. a 82. Dvořák, 88. Engelman. ŽK: 1:1 (Staněk – Brabec). Rozhodčí: Mokrusch – Kříž, Svatík, DS Štěpánek. Diváci: 120.

K. Vary: Bojčuk – Tichota, Oslovič, Hrubý, Šmrha, Vondráček, Nerad (69. Laušman), Kaplan (39. Janáček), Geňo, Staněk (77. Jankovský), Gibala.

Kunice: Šilhavý – Hyský, Kopta, Havlíček, Švejda, Kordiak, Balšánek (30. Koubek), Brabec, Kočí, Dvořák, Rejhon (86. Engelmann).

5.6.2011 VSTUP DO DISKUSE
Snímky z míst hromadných dopravních nehod.
4

Dvě hromadné nehody způsobili řidiči náklaďáků

Hokejisté karlovarské Energie (v zeleném) hostili Vsetín.
27

Energie porazila Vsetín a dál vládne soutěži

Americký spisovatel Robert Fulghum přijede i do Chodova

Chodov – Americký spisovatel Robert Fulghum se opět vrátil do Česka a s projektem Listování se vydal na turné po republice.

Seniora měsíce trýznila, bila ho, nutila krást a brala mu důchod

Sokolovsko – Téměř půl roku musel snášet týrání devětašedesátiletý muž v malé obci na Sokolovsku. Do svého bytu si ho nastěhovala o čtyři roky mladší žena, která mu slibovala pohodový a bezstarostný život. Opak byl ale pravdou.

Karlovarsko - Přípravy a těšení na dětské rybářské závody se pokaždé nesou ve velkém napětí a očekávání. Nebylo tomu jinak ani Na Kocandě, kde proběhly další rybářské závody mladých, začínajících rybářů.