Už první poločas napověděl, proč jsou hosté v tabulce venkovních zápasů na druhém místě, hned za už postupující Bohemkou Praha. Hráli velice tvrdě, důrazně a domácím střelcům téměř nic nedovolili. Naopak. Sami udeřili ve 29. minutě Lukášem Dvořákem, který se zjevil na zadní tyči nehlídán. Ještě před tím nastřelili horní tyč.

Ve druhé půli vsadili domácí vše na útok, ale obrana hostí držela jako skála. No, hlavou beton neprorazíš.

Dvakrát udeřilo na druhé straně a to vždy z brejku. Nejprve Dvořák zahrál Bojčukovi na housle. V závěru se prosadil i střídající Engelman.

K. Vary – Kunice 0:3 (0:1)

Branky: 29. a 82. Dvořák, 88. Engelman. ŽK: 1:1 (Staněk – Brabec). Rozhodčí: Mokrusch – Kříž, Svatík, DS Štěpánek. Diváci: 120.

K. Vary: Bojčuk – Tichota, Oslovič, Hrubý, Šmrha, Vondráček, Nerad (69. Laušman), Kaplan (39. Janáček), Geňo, Staněk (77. Jankovský), Gibala.

Kunice: Šilhavý – Hyský, Kopta, Havlíček, Švejda, Kordiak, Balšánek (30. Koubek), Brabec, Kočí, Dvořák, Rejhon (86. Engelmann).