Varské 1. FC si dovezlo bodík

Karlovy Vary - Jaroslav Nerad a Jan Staněk zařídili v Chrudimi dělbu bodů

29.8.2011

1.FC Karlovy VaryFoto: DENÍK

Ve třetím kole České fotbalové ligy se svěřenci karlovarského trenéra Jiřího Dreiseitla představili na půdě nováčka v Chrudimi. Nakonec se oba celky rozešly smírně 2:2.

Domácí hned od začátku šli za vítězstvím a dostali karlovarské mužstvo pod tlak. Z toho se jim podařilo vytěžit vedení, když ve 25. minutě dali vedoucí gól, po Vladykově rohovém kopu se hlavou trefil Radouš.

Jenomže Karlovaráci nesložili zbraně a hrozili z nebezpečných brejků. Po pravé straně unikl všem domácím obráncům Filip Němec, odcentroval a míčem našel hlavu Jardy Nerada, který vyrovnal.

Za tohoto stavu se šlo i do šaten. Domácí si pro druhých pětačtyřicet minut určili cíl, jít opět do vedení a nechat si tři body. Karlovy Vary pro změnu chtěly za každou cenu uhájit vyrovnaný stav a splnit tak úkol, který před zápasem měly. Tedy bodovat.

I ve druhém poločase se dostali hosté pod tlak. Běžela 61. minuta, když se střelou k tyči prosadil Tomáš Dostálek.
Vyrovnání zařídil až sedm minut před koncem Honza Staněk, když se dokázal prosadit po standardní situaci.
Tento stav vydržel až do poslední vteřiny nastaveného času, a tak si Karlovy Vary odvezly z Chrudimi důležitý bod.

MFK Chrudim – 1. FC Karlovy Vary 2:2

Poločas: 1:1. Branky: 25. Radouš, 61. Dostálek 27. Nerad, 83. Staněk. Rozhodčí: Dobrý - Berka, Severýn. ŽK: 1:3 (Hauf – Domin, Vu, Tichota). Diváci: 450.
Chrudim: Mrázek - Štěpánek, Linhart, Radouš, Adámek - Vodrážka, Hauf, Vladyka (88. Kesner), Dostálek - Vácha (75. Holub), Luptovský (76. Kopecký).
K. Vary: Bertelman - Jankovský, Tichota, Domin (80. Novotný), Hrubý, Šmrha, Vondráček, Nerad, Němec, Staněk (89. Šaloun), Prückner (36. Vu).

29.8.2011 VSTUP DO DISKUSE

Jan Kopál, mluvčí karlovarského magistrátu

OTÁZKA PRO: Jana Kopála, mluvčího magistrátu města

Rostliny konopí na zahrádce v Karlových Varech.
4

Na zahradě pěstovala marjánku. Ale bylo jí asi více než dost

Obchodní akademie oslavila 80. narozeniny

Karlovy Vary - Obchodní akademie v Karlových Varech oslavila v těchto dnech významné jubileum 80. výročí založení.

Další napadení záchranářů

Plesná - K dalšímu napadení záchranářů došlo v Karlovarském kraji. Tentokrát se terčem útoku stala výjezdová skupina z Lubů.