Tým z Chebska měl o víkendu naordinovaný hodně výživný výlet, a to do jižních Čech, přesněji Českého Krumlova. Kilometrovou štreku však dokázali svěřenci trenéra Stanislava Purkarta nakonec přeměnit v tříbodový zisk, když v duelu, ve kterém plnili roli favorita, přišel překvapivě zlomový moment až pět minut před koncem zápasu, když do svatyně Jihočechů přesně zamířil Dan Cinkanič, který tam svému týmu napomohl k třetí výhře v soutěži.

O poznání složitější úlohu měli před sebou hráči ostrovského FK, kteří se představili v hlavním městě, tedy v Praze. Tam se jim postavila do cesty tamní Admira. Než se Ostrováci pořádně na hrací ploše rozehřáli, tak prohrávali, když ve třicáté vteřině gólově uhodil domácí kanonýr Bohumil Nádeníček. Druhou ránu pro výběr z Karlovarska přinesla 23. minuta, kdy se do střeleckých statistik zapsal Štěpán Zahálka. Ostrov se po změně stran snažil vstřelit kontaktní branku, což se mu nepovedlo, a naopak inkasoval, když v 61. minutě přidal svou druhou branku v zápase Nádeníček. Definitivní pojistku Admiry nachystal na 68. minutu Štěpán Zahálka.

Jako poslední naskočilo z pozice favorita do desátého kola karlovarské 1.FC, které hostilo na dvorském stadionu tým Malše Roudné. Vstup měli do utkání Karlovaráci velmi dobrý, během šestnácti minut totiž nasypali soupeři dvě branky, když ve 4. minutě rozjásal Dvory Martin Psohlavec a posléze v 16. minutě Michal Királiy. Hosty poté navrátil do utkání ve 22. minutě Jakub Píša. I po změně stran si přišli fanoušci obou týmů na gólové hody. V 52. minutě navrátil dvoubrankové vedení karlovarskému týmu Martin Psohlavec. O deset minut později se radovali hosté, za které vsítil druhou branku Píša. V 65. minutě opět Varáci soupeři odskočili, když se do statistik zapsal Marián Geňo. Právě karlovarský kapitán přidal v 72. minutě svou druhou branku a 1.FC vedlo už o tři branky.

Poté sice opět udeřili hosté Voglem, ale gólovou pojistku domácích přidal deset minut před koncem František Dřížďal. Konečnou podobu výsledku pak dal v 83. minutě Lukáš Havel. Karlovarský tým tak opět neztratil v domácím prostředí ani bod, když v šestém vystoupení slavil šestou výhru, a dál tak kraluje divizní tabulce. Ostrov se po porážce drží na 12. pozici, zatímco Mariánské Lázně se po výhře na jihu Čech posunuly na 13. příčku právě za Ostrov, na který ztrácejí jeden bod.

FK Slavoj Český Krumlov – FC Viktoria Mariánské Lázně 0:1 (0:0). Branka: 69. Cinkanič Dan. Rozhodčí: Kastl – Duda, Mudra. ŽK: 3:2. Diváci: 76.

FK Admira Praha – FK Ostrov 4:0 (2:0). Branky: 1. a 61. Nádeníček Bohumil, 32. Zahálka Štěpán, 68. Mošna Jiří. Rozhodčí: Ježek – Tryzna, Trska. ŽK: 4:2. Diváci: 163.

1.FC Karlovy Vary – TJ Malše/Roudné 6:4 (2:1). Branky: 4. a 52. Psohlavec Martin, 16. Királiy Michal, 65. a 72. Geňo Marián, 80. Dřížďal František – 22. a 62. Píša Jakub, 78. Vogl Jakub, 83. Havel Lukáš. Rozhodčí: Szikszay – Janda, Langmajer. Diváci: 120.