Na dvorském stadionu jim totiž přichystali v souboji s týmem Malše Roudné gólové hody. Celkem bylo k vidění deset brankových radostí, když Varáci slavili výhru 6:4.

„Brzo jsme vedli dvoubrankovým rozdílem a poté hosté vstřelili kontaktní branku, vypadalo to, že půjde o klasický zápas,“ narážel na souběh okolností v první pětadvacetiminutovce karlovarský trenér Karel Tichota. Do šaten se tedy šlo za stavu 2:1 pro tým z lázní. Po změně stran se však nad dvorským stadionem strhly gólové dostihy.

„Po změně stran jsme soupeři odskočili o dvě respektive tři branky, přesto nesložil zbraně a nakonec z toho pro nás byla dvoubranková výhra,“ poukazoval Tichota. Zejména druhý poločas přinesl fanouškům kvalitní podívanou, kdy se hrálo nahoru dolů.

„Prakticky se hrálo bez obran, což je dobré pro fanoušky, ale nic moc pro trenéry, jelikož útoky dominovaly nad obrannou fází,“ podotkl kouč. Jeho výběr tak v domácím prostředí udržel neporazitelnost, když slavil šestou výhru v řadě za sebou, za což inkasoval již osmnáct bodů.

„Jsem rád za příznivou domácí bilanci, ale když to vezmu z druhé stránky, tak na můj vkus jsme inkasovali moc branek, čehož bychom se příště měli vyvarovat,“ uzavřel bývalý ostřílený řízný obránce na lavičce Karlových Varů.