Chebskému derby, ve kterém se proti sobě postavily Mariánské Lázně a Hvězda Cheb, udávali fotbalový tón domácí, kteří Hvězdu uhasili sedmi úspěšnými zásahy, když nejpilnějším kanonýrem byl Dan Cinkanič, který docílil hattricku.

Střelecké hody byly k vidění i ve Františkových Lázních, kde se představilo karlovarské 1.FC. Celek z Karlových Varů svého soka gólově vůbec nešetřil, když mu nastřílel devět branek. V dresu Karlovaráků brankově řádil Pavel Bureš, který skóroval třikrát.

Nadějný výsledek držel Nejdek na rotavské umělce v utkání se složeným týmem Nového Sedla a Lomnice, tedy lídrem tabulky. Po prvním poločase totiž byl ukazatel skóre nerozhodný.

Po změně stran však Sokolováci nastříleli Nejdku další tři branky, a bylo po bodových nadějích. V trikotu vítěze si připsal první jarní hattrick Leoš Vítek. Zajímavá bitva byla k vidění na umělce chebského FC, kde se představil Ostrov v souboji s kombinovaným týmem Lipové a FC Cheb.

Ostrováci si v prvním poločase vytvořili dvoubrankový náskok, ale po změně stran měli co dělat, aby výhru udrželi, což se jim nakonec podařilo. Na čele tabulky se stále vyhřívá složený tým Nového Sedla a Lomnice, který ještě neokusil hořkost porážky.

Za ním se drží na druhém místě s dvoubodovou ztrátou karlovarské 1.FC a třetí příčka patří ostrovskému FK, který ztrácí na čelo tabulky šest bodů. Na posledním místě je s jedním bodem Stará Role, před kterou se drží devitibodové trio v pořadí Františkovy Lázně, Nejdek a Hvězda Cheb.

Krajský přebor dorostu
Mar. Lázně – Hvězda Cheb 7:1 (3:1). Branky: Cinkanič Dan 3, Maule Jan 2, Dubský Jiří, Schmitt Martin – Vaněk Richard.

Fr. Lázně – 1.FC K.Vary 1:9 (1:3). Branky: Frýbl Filip – Bureš Pavel 3, Duda Josef 2, Němec Petr 2, Skala Zdeněk, Černý Robin.

Nejdek – N. Sedlo/Lomnice 2:5 (2:2). Branky: Urbánek Dominik, Neudert Filip – Vítek Leoš 3, Karoly František, Něměček Vojtěch.

FC Cheb/Lipová – Ostrov 2:3 (0:2). Branky: Ferko Tomáš, Trampusch Patrik – Vančura Karel, Özdemir Dominik, Bešťák Zdeněk.

Odloženo: Chodov/Nová Role – Toužim, Aš – Stará Role.