Hosté předvedli kvalitní výkon a dvěma brankami, které si rozvrhli do obou poločasů, ukořistili tříbodový zisk. Buldoci tak stále padají třetiligovou tabulkou.

Nedělní dopoledne bylo na dvorském stadionku prosluněné a diváci doufali, že uvidí pěkný fotbal se sladkou tečkou pro domácí tým. Králův Dvůr byl soused karlovarského týmu v tabulce před víkendovým utkáním, a tak šlo o hodně klíčový souboj pro oba týmy. S hostujícím týmem dorazila i dvojice fotbalistů tmavé pleti. Ani jeden z nich se ale bohužel do utkání nezapojil.

V úvodu utkání byl hodně vidět domácí David Benda. Dvakrát se dostal do pěkné šance, ale jednou přestřelil a podruhé se mu nepovedlo zpracování úplně dle jeho představ. Hosté pomalu přebírali iniciativu. V 16. minutě se prosmýkl Benda před branku hostujícího Mokrohajského, kde byl sražen k zemi. Píšťalka sudího Kalendy zůstala němá.

O necelých deset minut později přišla první branka utkání. Benda špatně rozehrál na vlastního brankáře Dvořáka, který uklouzl, a Michal Novák neměl žádný problém se zakončením do poloprázdné branky. Do konce poločasu se zvedla aktivita domácích, ale k brance to Buldoci nedotáhli. Poločas tak skončil lépe pro hosty, když si do šatny nesli jednobrankový náskok.

V poločase druhém viděla stodvacítka diváků řadu chyb na obou stranách. Jednu udělal i domácí gólman Dvořák, když obdržel druhý gól. Petrův přímák měl být spíš centrem, ale míč zapadl za tyčku domácí branky.

Do konce utkání už diváci příliš akce neviděli. Po faulu na Šmrhu se sice mohl pískat pokutový kop, ale sudí rozhodl jinak. Vary tak prohrály 0:2.