Starší žáci Buldoků doma zvítězili

KARLOVY VARY - Ve čtvrtém kole divize žáků si karlovarští Buldoci napravili reputaci výhrou nad Podolím. Starší nasázeli Podolí hned tři branky a zaslouženě si tak připsali důležité body do tabulky.

13.9.2007

I když mladší žáci Buldoků (ve žlutém) v utkání se soupeřem z Podolí vedli dvoubrankovým rozdílem, nakonec na body nedosáhli.Foto: DENÍK/Daniel Seifert

Hráči Podolí začali utkání ze zabezpečené obrany a Buldokům pak chtěli hrozit z rychlých protiútoků. Domácí však vstoupili do zápasu velmi dobře. Kombinační hrou se tlačili před branku Podolí.

Mírný tlak pak Buldoci korunovali ve 30. minutě. Dlouhý výkop brankáře Horňáčka překvapivě prošel přes čtyři hráče hostí k osamocenému Hlůškovi, který obešel i stopéra hostí a bezpečně poslal domácí do vedení.

Také do druhého poločasu lépe vstoupili karlovarští hráči. V 50. minutě zahrával Musil trestný kop a po nacvičeném signálu rozvlnil brankovou síť Světlík. Nejhezčí akce zápasu však přišla až na konec. V 63. minutě napřáhl ze dvaceti metrů střídající Duzbaba a pumelice vymetla šibenici branky Podolí.

„Před utkání jsme měl velké obavy, abychom soupeře nepodcenili. Nakonec jsme ale utkání zvládli a zlepšená hra hlavně pak ve druhém poločase rozhodla o našem zaslouženém vítězství,“ liboval si ihned po utkání trenér Buldoků Roman Pejml.

FC Buldoci – Podolí 3:0
Branky: 30. Hlůšek, 50. Světlík, 63. Duzbaba.
Poločas: 0:0.
Buldoci: Horňáček (65. Šinovský) – Pololáník (36. Fáber), Korb, Světlík, Matejka – Plechatý (52. Duzbaba), Musil (52. Mudra), Třeštík (63. Patík), Fárek – Kovanda (54. Laur), Hlůšek. Trenéři: Roman Pejml, Karel Tichota.

Zápas prohráli druhým poločasem

Mladší žáci Buldoků také nezačali utkání nijak špatně. Soupeře od začátku zatlačili na jeho polovinu a jedna šance střídala druhou. Nejdříve nevyužili samostatné průniky Buldoci Kratochvíl a Csemer. První přesný zásah vstřelil až ve 20. minutě Červenka.

Hned nato Buldoci zvýšili své vedení po přesně střele Kratochvílem. Ve druhém poločase si opět Buldoci vytvořili stoprocetní šance. Bohužel je však nedokázali využít, za což je soupeř krutě potrestal. Během druhé půlky vstřelil domácím čtyři branky a rozhodl tak o svém vítězství.

„O přestávce jsme nabádali kluky, aby byli stále tak aktivní a přidali ještě nějakou branku. Šance jsme si na to vypracovali, ale bohužel jsme je neproměnili. V obraně jsme pak udělali několik velkých chyb a toho soupeř dokonale využil,“ smutně hodnotil duel trenér Jaroslav Červenka.

FC Buldoci – Podolí 2:4
Branky za Buldoky: 20. Červenka, 22. Kratochvíl.
Poločas: 2:0.
FC Buldoci: Povinský - Richtárech, Kovanda, Lulák, Řezáč - D. Horváth, Lhoták, Červenka, Bošiak - Csemer, Kratochvíl. Trenér: Jaroslav Červenka

13.9.2007 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Služby - Služby Uklízeč, uklízečka 80 Kč

Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech UKLÍZEČ/KA. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 80 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: UKLÍZEČ/KA, Kontakt: pí Matoušková Michala, tel.: 777331143, e-mail: travel@lityrea.cz, Jedná se o úklid apartmánů.. Pracoviště: Top tor management, s.r.o. - 001, Dr. Davida Bechera, č.p. 101, 360 01 Karlovy Vary 1. Informace: Michala Matoušková, +420 777 331 143.

Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 18 000 Kč

Prodavači potravinářského zboží Prodavač lahůdek. Požadované vzdělání: nižší střední. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: hledáme zaměstnance do nově otevřené prodejny. Pracoviště: Jip východočeská a.s. - 001, Dolní Kamenná, č.p. 1016, 360 05 Karlovy Vary 5. Informace: Petra Novotná, +420 606 089 252.

Administrativa - Administrativa Administrativní pracovník 20 000 Kč

Všeobecní administrativní pracovníci ASISTENT/KA PRODEJE. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: ASISTENT/KA PRODEJE, Kontakt: p. Ing. Lukáš Kolovrátek, e-mail: honda@kolovratek.com, Nejdříve zaslat životopis na uvedený e-mail, následně budou uchazeči pozváni k osobnímu pohovoru., Pracovní doba: 7:30 - 16:00, Požadavky?, - uživatelská znalost Excel, Word, internet. Pracoviště: Autoservis kolovrátek, s.r.o. - 001, Stará cesta, č.p. 116, 362 63 Dalovice. Informace: Lukáš Kolovrátek, +420 603 536 386.

Zdravotnictví - Zdravotnictví Lékař 27 200 Kč

Lékaři specialisté LÉKAŘ/KA. Požadované vzdělání: vysokoškolské. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 27200 kč, mzda max. 51900 kč. Volných pracovních míst: 10. Poznámka: Kontakt: POUZE e-mailem., Požadujeme odpovídající vzdělání podle zákona č. 95/2004 Sb., trestní bezúhonnost, flexibilitu, týmovou spolupráci, profesionální přístup, znalost práce na PC. Atestace nebo specializovaná způsobilost vítána., , Zaměstnanecké výhody: Náborový příspěvek až 70 000,-Kč, příspěvek na stravování, možnost ubytování, výhodné mobilní tarify, příspěvek na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené.. Pracoviště: Karlovarská krajská nemocnice a.s. - 001, Bezručova, č.p. 1190, 360 01 Karlovy Vary 1. Informace: Jana Jirsová, +420 354 225 663.

Z přípravného utkání FK Tachov - Olympie Březová

Viktorii prověří FK Tachov

FK Ostrov zamíří na Libiš

Slavia má před sebou další výzvu, brozanský Sokol

Karlovy Vary – Ve druhém kole podzimní části Fortuna ČFL nasměroval fotbalový los karlovarskou Slavii do Brozan. Tam se postaví tamnímu Sokolu v 17.00 hodin v neděli 19. srpna.