Trenér Karel Tichota půjde do utkání společně se svými hráči s jasným cílem. „Chceme vyhrát. Pokud se podíváme na tabulku, tak si ani jiný cíl dávat nemůžeme," říká kouč před nedělním utkáním.

V posledních třech kolech vybojoval plzeňský celek čtyři body. A pokaždé se jednalo o překvapení kola. Remíza s celkem Klatov a následná porážka na penalty možná až tak překvapivé nebyly, ale vítězství 3:0 v Rokycanech už mnoho příznivců kopané zaskočilo. Stejně tak jako domácí porážka 1:2 s beznadějně poslední Jiskrou Třeboň.

„Z mého pohledu je to hodně nevyzpytatelný celek. Dokáže svého soupeře zaskočit. Na druhou stranu je ale kvalita hráčského kádru na naší straně," pokračuje kouč.

Petřín přijede do lázeňské metropole s defenzivní taktikou. „Budou hrát něco podobného, jako chtěla hrát u nás Třeboň. To znamená, že budou zalezlí před vlastní brankou a budou čekat na brejky. Byl bych moc rád, kdybychom se dokázali brzo prosadit, tak jako tomu bylo s Třeboní. Jinak by se zápas mohl proměnit v naše veliké trápení," varuje Tichota.

Ve 24. kole se mimo jiné střetne vedoucí Hořovicko s Milevskem. Tahákem kola ale bude souboj čtvrtých Klatov, které přivítají doma druhý tým tabulky Motorlet Praha.