Kdo tak dorazil na dalovický stadion a neměl s sebou kardiostimulátor, udělal velkou chybu, jelikož během utkání byl hodně zapotřebí. Důvod? Sedlec měl patnáct šancí, z toho dal pět branek, naopak Abertamy měly čtyři šance, z toho daly čtyři góly. Sedlec pak zahodil penaltu, dvakrát netrefil prázdnou branku a jeden gól dal z ofsajdu, k tomu můžeme připočíst promarněný tříbrankový náskok.

První půle se rozjížděla pomalu, hrálo se většinou od vápna k vápnu. Od dvacáté minuty pak načali hráči Sedlece festival zahozených šancí. Nejdříve Jan Budil z metru přestřelil prázdnou bránu, Oldřich Kozel mizerně nastavil hlavu a netrefil z malého vápna prázdnou bránu. Dále pak Jakub Horváth se dostal třikrát sám na brankáře Abertam, ale buď ho trefil, nebo přestřelil. Vrcholem sedleckého zmaru byla penalta, kterou Horváth poslal vysoko nad.

Pak se do souboje s gólmanem pustil Kozel, míč se odrazil k Budilovi, který sice vstřelil gól, ale z ofsajdového postavení. Nakonec se přece jen béčko Sedlece dočkalo, když ve 32. minutě se štěstím propasíroval balon do abertamské svatyně Vladimír Vála junior. Za chvíli přišla další penalta, dalovické obecenstvo si vytleskalo Jana Fuchse, který nabídnutou šancí nepohrdl. Před koncem poločasu se opět střelecky prosadil Honza Fuchs, který si po závaru položil i gólmana, a navýšil vedení Sedlece na rozdíl tří branek.

Ve druhé půli zvýšil vedení Sedlece Vladimír Vála střelou k tyči a poté líní sedlečtí hráči přestali hrát. A toho využili horalé. Nejdříve stoper Vladimír Vála senior namazal soupeři do brejku, když šli tři na brankáře, čehož soupeř brankově využil. Abertamy po chvíli snížily na rozdíl dvou branek a po rychlém brejku už měl Sedlec k dispozici jen jednobrankový náskok. Navíc hráči Sedlece začali značně panikařit, ale šance pořád měli, jen góly nepřicházely.

Schimon z malého vápna překopl prázdnou bránu, Fuchs dal nedůraznou hlavičku, Kováč pustil střelu do břevna, a to bychom mohli ještě pokračovat. K chybujícím hráčům se přidal i brankář Sedlece Jirka Osten, který propustil lehkou šmudlu k tyči, a bylo vyrovnáno. V 90. min. centroval do vápna Kadlec, Horváth zpracoval a z první zasunul k tyči. Už to vypadalo, že Sedlec své oblíbené „povolit – přitáhnout" malinko přestřelil, ale ne, závěrečné přitažení si nechal přesně na 90. minutu.

Sedlec B – Abertamy 5:4 (3:0). Branky: Fuchs 2, Vála ml. 2, Horváth - Nováček Lukáš 2, Lakatoš Zdeněk, Rác Patrik.

Sedlec B: J. Osten – Vála starší, Fuchs, M. Osten, Schimon – Kováč, Lehečka, Budil, Horváth – Kozel, Vála mladší (stř. Kadlec).¨

Zdroj: Youtube