Malše Roudné – Karl. Vary
Sobota 13:30
Utkání dvou sousedů v tabulce. I tak by se dalo jednou větou popsat sobotní klání Buldoků na hřišti Malše Roudné. Soupeř Karlovaráků má náskok čtyř bodů a je čtvrtý. „Čeká nás náročné utkání a zřejmě se budeme muset obejít bez hráčů Sokolova, který hraje v sobotu večer v Opavě. Budeme si tedy muset poradit jen s vlastními hráči," říká na úvod karlovarský trenér Karel Tichota. Ale jak poskládá sestavu? Ivasko musel v posledním utkání s Klatovy nuceně střídat. „Máme k dispozici dostatek vlastních hráčů, takže by neměl být problém. Nějak si poradíme. Nicméně naším cílem bude uhrát nějaké body," dodává Tichota.

Čížová – Hvězda Cheb
Sobota 13:30
Chebští fotbalisté pojedou do Čížové s vědomím prolomení série bez bodu, když v minulém kole porazili Doubravku. Bodů nemají nazbyt, a tak se jistě pokusí neprohrát a zajistit si tak klidnější zimní přestávku. „Jedeme tam v rozpoložení poslední výhry a chtěli bychom tam bodovat. Spokojeni bychom byli s bodem, každý bod bude dobrý. Nemáme k dispozici moc hráčů, sestava bude zřejmě stejná jako v minulém vítězném zápase, akorát Hibler má problémy s kotníkem, tak uvidíme, jak se dá dohromady. Samozřejmě, že bychom chtěli zvítězit, věřím klukům, že v Čížové neprohrají," doufá Milan Kolouch, trenér Hvězdy Cheb.

Zličín – Mariánské Lázně
Sobota 10:30
To Mariánskolázeňští jsou na tom bodově hůř než chebský tým. Sedm utkání v řadě nezískali ani bod, a tak se usadili na předposledním místě divizní tabulky.
„Jedeme na Zličín, který má na nás čtyři body, a pokud nevyhrajeme, bude mít už náskok sedmi bodů, a pak by to bylo hodně těžké. Už nám odskočila Aritma, kdyby se to podařilo i Zličínu, bylo by to hodně na jaře obtížné. Musíme na Zličínu zahrát maximálně bojovně, odevzdat na hřišti všechno, ale především musíme vstřelit gól. Naše produktivita je hodně špatná. Moji svěřenci si šance vypracují, ale zakončení mají špatné, hodně zbrklé, chtělo by to více klidu. Hrát se bude na umělé trávě, což by mohlo být pro nás výhodné, neboť na umělé trávě trénujeme. Doufám, že z Prahy neodjedeme s prázdnou a v posledním podzimním duelu si uděláme radost nějakým dobrým výsledkem," přeje si Michal Drahorád, kouč Viktorie.