Viktoria Mariánské Lázně – Sokol Čížová 2:0 (1:0).
Naděje mariánskolázeňského týmu na záchranu v soutěži nadále žije. Hodně k tomu pomohla sobotní dopolední výhra Viktorie nad Čížovou 2:0.
„Myslím, že jsme zvítězili zcela zaslouženě. Kluci moc dobře věděli, o co hrají, a i když nenastoupili v kompletní sestavě, zabojovali a nakonec se mohli radovat z cenného vítězství. V prvním poločase jsme soupeře do ničeho nepustili a byli jsme jasně lepším týmem. Ve druhé půli se soupeř zmohl na menší patnáctiminutový tlak, ale v podstatě nás nijak vážně neohrozil. Naděje na záchranu tedy žije dál a může se stát, že se bude rozhodovat až v samotném závěru soutěže," domnívá se Michal Drahorád, kouč Viktorie.
Branky: 25. Cinkanič, 55. Chval. Rozhodčí: Cihlář. Diváci: 100.

Hvězda Cheb – FK Tachov 2:6 (2:2).
Chebští si hodně zkomplikovali boj o záchranu v soutěži. Sobotní duel s vedoucím Tachovem se ale pro domácí nevyvíjel špatně. I když prohrávali od 5. minuty 0:1, za pět minut dokázali srovnat, a za dalších deset minut jít dokonce do vedení 2:1. Jenže to bylo vše, co jim Tachov dovolil, a ve druhém poločase už bylo na hřišti jen jedno mužstvo, které si pak z Chebu odvezlo tři body za vítězství 6:2. „První poločas jsme stačili fyzicky i herně, ve druhém poločase už nás Tachovští jasně přehrávali, ne náhodou jsou na prvním místě," uvedl po zápase Jiří Vaňura, který však stále věří, že Chebští budou hrát divizní soutěž i příští rok.
Branky: 9. T. Rolník, 23. Lacina – 6. a 67. Habart, 39. Knakal z PK, 51. Dvořák, 58. Matas, 75. Žemlička. Rozhodčí: Langmajer. ŽK: 3:1. Diváci: 150.

1. FC Karl. Vary – Sj. Český Krumlov 1:1 (1:0), pk 3:5.
Bojovné utkání s minimem šancí skončilo výsledkem 1:1, a o bonusovém bodu musely rozhodnout pokutové kopy. V těch měli více štěstí hosté, kteří si odvezli bod navíc. „Samozřejmě že nemohu být s bodem spokojený. Druhý poločas jsme hráli velice pasivně a dovolili jsme soupeři vyrovnat. Na druhý gól jsme si vytvořili mnoho příležitostí, ale nedokázali jsme je využít," povzdechl si po utkání karlovarský trenér Karel Tichota. Ve druhém poločase se mohli do listiny střelců zapsat Psohlavec, jenž nemířil přesně, a Jarda Nerad, po jehož hlavičce skončil míč svoji pouť na břevně. „To jsou ty šance, které jsme nedokázali využít. Bohužel v posledních zápasech se neprosazujeme tak, jak bychom si přáli," přidal Tichota.
Branky: 25. Nerad – 71. Dvořák. Rozhodčí: Šlapák – Štancl, Štěrba, DA Novotný. ŽK: 1:1 (Mestl – Wagner). Diváci: 105.