Ta tak potvrdila, že během letní přestávky se jí na turnajích daří, když dosáhla na zlatý hattrick. Nejdříve slavila triumf na Rabbit Cupu, posléze na Memoriálu Jaroslava Holického a naposledy si sáhla na vítěznou trofej v Nové Roli.

Svou jízdu načal Hroznětín na novorolském pažitu za doprovodu tropického počasí, když uspěl v souboji s Lomnicí, kterou porazil čtyřmi góly, tři branky měl na svědomí Tomáš Stolín.

Tím Hroznětín proplul do finále turnaje, kde se mu postavil pořádající celek turnaje novorolský FK, který si na turnaji poradil v rámci derby měst porcelánu se Starou Rolí, když během duelu vedl již o tři branky, ale nakonec z toho byla dramatická zápletka.

To když Stará Role vstřelila vyrovnávací, třetí branku, která však následně nebyla uznána, jelikož hosté odehráli několik minut ve dvanácti hráčích. V následném souboji o turnajový bronz pak uspěla Lomnice, která nedala ani přes panující vysoké teploty, které nejen hráče během turnaje řádně zpražily, žádnou šanci a po výhře o dvě branky dosáhla zaslouženě na bronzový pohár, a na Starou Roli tak zbylo čtvrté místo.

V následném finále se v prvním poločase diváci branek nedočkali, a tak se lámal pověstný chléb až po změně stran, když v dresu Hroznětína dvakrát skóroval Petr Václavík a jednou Tomáš Koch. Na to dokázala Nová Role odpovědět pouze brankou Tomáše Červíka a to nakonec znamenalo triumf pro Hroznětín.

V rámci slavnostního vyhlášení po skončení finálové bitvy si pak odnesl cenu pro nejlepšího střelce turnaje hroznětínský Tomáš Stolín, který si připsal na účet během turnajových bojů tři branky. I cena pro nejlepšího brankáře zamířila do Hroznětína, zásluhou gólmana Jiřího Ramse.

Ocenění pro nejlepšího hráče turnaje pak pro změnu putovalo do Staré Role, když si ho svými výkony vysloužil Martin Sikora.

Všechna utkání na novorolském pažitu odřídila s přehledem trojice arbitrů ve složení Václav Bouše, David Jati a Robert Botoš.

59. ročník Memoriálu Jiřího Balouna - O pohár města Nová Role

FK Nová Role – TJ DDM Stará Role 3:2 (2:0). Branky: Šourek Martin 2, Košťál Tomáš – Sikora Martin, Lorenc Lukáš.

TJ Lomnice – TJ Olympie Hroznětín 1:4 (1:2). Branky: Muras Jaroslav – Stolín Tomáš 3. Koch Tomáš.

O třetí místo:

TJ Lomnice – TJ DDM Stará Role 3:1 (1:0). Branky: Václavík Marian, Muras Jaroslav, Polívka Radim – Verebely Dominik.

O první místo:

TJ Olympie Hroznětín – FK Nová Role 3:1 (0:0). Branky: Václavík Petr 2, Koch Tomáš – Červík Tomáš.

Konečné pořadí: 1. TJ Olympie Hroznětín, 2. FK Nová Role, 3. TJ Lomnice, 4. TJ DDM Stará Role.