Na programu bylo druhé jarní kolo, ale opět některé zápasy kvůli nezpůsobilým hracím plochám odložili. Odehrála se tak čtyři utkání.  Božičany překvapivě vysoko prohrály na rotavské umělce s týmem Kolové, když inkasovaly pět branek. Pro Kolovou to tak bylo velké vítězství, jelikož v rámci zimní přípravy neodehrála ani jedno přípravné utkání, a tak naskočila rovnou do soutěže.

Cenné body braly Abertamy, které na ostrovské umělce s přehledem porazily chyšské béčko. Veledůležité body vydřela na hřišti pod radošovským mostem Kyselka, která v souboji s toužimskou rezervou uhájila nakonec jednobrankové vítězství a udržela tak soupeře u dna okresní tabulky.

Ve šlágru kola, který se odehrál na ostrovské umělce a střetly se v něm Vojkovice se Stružnou, tahali za pověstný fotbalový provázek zejména hráči Vojkovic, kteří soupeře ze Stružné zlobili zejména rychlými výpady do otevřené obrany. Nakonec se ze zaslouženého vítězství radovali Vojkovičáci, kteří se tak prostříleli na čelo tabulky.

Šlágr kola:
Vojkovice – Stružná 5:2
Od úvodních minut rychlonozí útočníci Vojkovic řádně provětrávali struženskou obranu. V 11. minutě se tým z Poohří ujal vedení, když po souhře s Vorlem chytře lobem á la Poborský překonal struženského gólmana Petr Kocifaj. Hráči ze Stružné se hodně pomalu  dostávali do tempa, čehož Vojkovice opět brankově využily, když se zapsal do střelecké listiny Marek Matoušek. Ve 32. minutě navrátil Stružnou zpět do utkání úspěšně provedeným pokutovým kopem Petr Janáček. Jenže Vojkovice opět přidaly na obrátkách a ve 37. minutě přidal třetí gól opět po rychlém výpadu rychlík Václav Vorel.

Kalich hořkosti nechaly hosty vypít do dna Vojkovice již v závěru prvního poločasu, kdy proměnil pokutový kop Tomáš Žlutický. Po změně stran padly už jen dvě branky. Ve 49. minutě dal Stružné naději na dobrý výsledek Milan Mitterpach, ale o deset minut později ji hostům vzal v podobě páté branky Václav Kučera.
Branky: Kocifaj Petr, Žlutický Tomáš (PK), Vorel Václav, Matoušek Marek, Kučera Václav – Janáček Petr (PK), Mitterpach Milan. Poločas: 4:1. Rozhodčí: Krejčí – Zázvorka, Koudelka.   ŽK: 3:2. Diváci: 40.

Další výsledky:
Kyselka – Toužim B 2:1 (2:0). Branky: Hlaváč Josef, Formánek Jiří – Krejčí Karel. Rozhodčí: Talpáš – Jati, Vrba.  ŽK: 0:2.
Božičany – Kolová 2:5 (1:3). Branky: Petr Marcel, Hůlka Marek – Petrák Václav 3, Rosa Jaroslav, Gábner Jakub. Rozhodčí: Jati – Vrba, Talpáš. ŽK: 2:1.
Abertamy – Chyše B 3:1 (1:0). Branky: Netušil Filip, Šuba Jan, Vlk Pavel – Smolík Patrik. Rozhodčí: Hrubý – Botoš,  Sakáč.  ŽK: 2:1.