Stejně tomu bylo i loni, když vystavil výběru z Plzeňského kraje taktéž jedinou přesnou trefou Pavel Veselý. Tentokrát však o výhře výběru z Karlovarského kraje a postupu do druhého kola rozhodl po obrátce stran Kryštof Kýček.

„V prvním poločase to bylo vyrovnané utkání se šancemi na obou stranách. Ale buď se vyznamenali brankáři, nebo byli střelci nepřesní,“ vracel se k utkání trenér Výběru KKFS Karel Tichota.

Výběru KKFS zajistil postup jedinou trefou v souboji s Plzeňským KFS Pavel Veselý.
Regions´Cup: Výběru KKFS zajistil postup jedinou trefou březovský kanonýr Veselý

„Ve druhém poločase jsme již byli nebezpečnější a po penaltě, kterou jsme nadvakrát proměnili, jsme šli do vedení,“ připomněl Tichota brankovou radost svého týmu, o kterou se zasloužil Kryštof Kýček. V závěru duelu měl výhodu pokutového kopu také Plzeňský KFS, který však neuspěl a po prvním kole se s Regions´Cupem rozloučil.

„Chtěl bych klukům poděkovat za slušný výkon a postup do další fáze. Na druhou stranu mě zaráží přístup některých klubů a hráčů z regionu k této soutěži, “ neskrýval radost z postupu i následné zklamání z nezájmu klubů z kraje o účast hráčů v Regions´Cupu.

Ve druhém kole Regions´Cupu se po čtvrtečním losování střetne Karlovarský KFS, který bude pořadatelem, s Pražským FS, když termín duelu a místo konání je v jednání. 

Výběr KKFS se rozloučil s Regions´Cupem. V semifinále nestačil na Středočeský KFS.
Výběr KKFS se rozloučil s Regions´Cupem, v semifinále nestačil na Středočechy

Plzeňský KFS – Karlovarský KFS 0:1 (0:0). Branka: Kryštof Kýček (PK). Výběr KKFS, I. poločas: Fiala – Janda, Mestl, Richter, Holík – Hackl, Dubnický – P. Peterka, Nýber, Kýček. Renza; II. poločas: D. Tichota – Holík, Mestl, Stan, Kýček – Richter, Kraclík – M. Skopový, Nýber, F. Kompit – Renza. Trenér: Karel Tichota, asistent: Radek Čížek.