Sobota, 6. dubna

Fortuna ČFL A, 21. kolo: FC Slavia Karlovy Vary – TJ Jiskra Domažlice (18.00)

Fortuna divize B, 21. kolo: FK Hvězda Cheb – SK Újezd Praha (16.00), FK Ostrov – Neratovice-Byškovice (16.30).

Česká fotbalová liga žen, 11. kolo: TJ Sokol Chyše – ABC Braník (14.00).

Česká divize dorostu B, 21. kolo: FK Baník Sokolov U19 – FC Slavia Karlovy Vary U19 (10.00), FK Baník Sokolov U17 – FC Slavia Karlovy Vary U17 (12.15).

Krajský přebor mužů, 17. kolo: Trstěnice – Královské Poříčí (10.30), Nové Sedlo – Lomnice (16.30), Chodov – Citice (16.30), Hroznětín – Mariánské Lázně B (16.30).

I. A třída mužů, 17. kolo: FC Cheb – Žlutice (pátek, 5. dubna, 18.00), Františkovy Lázně – Svatava (10.15), Nejdek – Skalná (13.30), Pila – Aš/Hazlov (16.30),

I. B třída mužů, 17. kolo: Nová Role – Chyše (10.30), Kynšperk – Dolní Žandov (10.30), Tři Sekery – Hranice (13.30), Plesná – Vojkovice (16.30), Březová – Horní Slavkov (16.30).

Krajský přebor dorostu, 12. kolo: Teplá – Sedlec (10.30), Horní Slavkov – Hvězda Cheb (14.00), Toužim/Chyše – Ostrov (15.00).

Krajská soutěž dorostu, 12. kolo: Březová – Chodov (10.00), Nejdek/Nová Role – Františkovy Lázně (10.30), Svatava – Lomnice/Habartov (14.00).

Krajský přebor starších žáků, 12. kolo: Sedlec B – Ostrov (15.45).

Krajský přebor mladších žáků, 12. kolo: Sedlec B – Ostrov (14.00).

Okresní přebor mužů Karlovarska, 17. kolo: Dalovice – Merklín (10.30), Bečov – Sedlec (16.30), Jáchymov – Hroznětín B (16.30), Sadov – Nejdek B (16.30), Bochov – Útvina (16.30).

III. třída mužů Karlovarska, 17. kolo: Hájek – Počerny (16.30).

Okresní přebor mužů Sokolovska, 13. kolo: Oloví – Krajková (13.30), Krásno – Lomnice B (16.30), Dolní Rychnov B – Bukovany (16.30).

Okresní přebor mužů Chebska, 12. kolo: Kynžvart – Milhostov (12.30), Nový Kostel – Vojtanov (13.30), Trstěnice B – Hranice B (14.30), Luby – Hrozňatov (16.30), Stará Voda – Velká Hleďsebe (16.30).

Naposledy Slavia doma podlehla Domažlicím 1:2.
Na Vary se valí Domažlice. Za mě je to nejlepší mužstvo v ČFL, říká kouč Slavie

Neděle, 7. dubna

Krajský přebor mužů, 17. kolo: Slavia Karlovy Vary B – Vintířov (10.00), Ostrov B – Dvory (16.30, Květnová), Toužim – Lokomotiva Karlovy Vary (16.30).

I. A třída mužů, 17. kolo: Březová B – Kraslice (10.30), Loket – Dolní Rychnov (13.30), Sokolov B – Hvězda Cheb B (16.00).

I. B třída mužů, 17. kolo: Kolová – Lipová (13.30), Královské Poříčí B – Teplá (16.30).

Krajský přebor dorostu, 12. kolo: Mariánské Lázně – FC Cheb/Skalná (10.00), Kadaň – Sokolov B (14.00).

Krajská soutěž dorostu, 12. kolo: Merklín/Abertamy – Sedlec B (12.00), Lokomotiva Karlovy Vary/Dalovice – Dolní Žandov/Kynžvart (14.00).

Krajský přebor starších žáků, 12. kolo: Trstěnice/Kynžvart – Sadov junior (10.00), Aš – Sedlec (11.45).

Krajský přebor mladších žáků, 12. kolo: Aš – Sedlec (10.00), Trstěnice/Kynžvart – Sadov junior (11.45).

Okresní přebor mužů Karlovarska, 17. kolo: Dvory B – Božičany (10.30), Děpoltovice – Stará Role (15.30).

III. třída mužů Karlovarska, 17. kolo: Štědrá – Krásné Údolí (13.30), Otročín – Kyselka (13.30), Kolová B – Nové Hamry (16.30), Žlutice B – Abertamy (16.30), Stanovice – Chyše B (16.30).

Okresní přebor mužů Sokolovska, 13. kolo: Nové Sedlo B – Habartov (14.00), Svatava B – Jindřichovice (16.30).

Okresní přebor mužů Chebska, 12. kolo: Křižovatka – Loko Mariánské Lázně (12.00).

FK Hvězda Cheb. Ilustrační foto.
VIDEO: Neskutečný zářez. Hvězdu zazdil v 90. minutě Hudec, z ofsajdu!