Sobota, 20. dubna

Fortuna ČFL A, 23. kolo: Slavia Karlovy Vary – Hostouň (18.00).

Fortuna divize B, 23. kolo: Hvězda Cheb – Neratovice (16.00, UMT Hvězda), Ostrov – Meteor Praha (17.00).

Krajský přebor mužů, 19. kolo: Dvory – Lomnice (10.30), Trstěnice – Lokomotiva Karlovy Vary (10.30), Nové Sedlo – Vintířov (17.00), Chodov – Mariánské Lázně B (17.00), Hroznětín – Toužim (17.00).

I. A třída mužů, 19. kolo: FC Cheb – Kraslice (pátek, 18.00), Františkovy Lázně – Skalná (10.15), Nejdek – Aš/Hazlov (14.00), Žlutice – Dolní Rychnov (17.00).

I. B třída mužů, 19. kolo: Nová Role – Lipová (10.30), Kynšperk – Tři Sekery (10.30), Plesná – Teplá (17.00), Březová – Hranice (17.00).

Krajský přebor dorostu, 14. kolo: Toužim/Chyše – Mariánské Lázně (10.00, Toužim), Teplá – Ostrov (10.30), Hvězda Cheb – Sokolov B (12.00), Horní Slavkov – Sedlec (14.00).

Krajská soutěž dorostu, 14. kolo: Svatava – Dolní Žandov/Kynžvart (14.00), Březová – Loko KV/Dalovice (16.30, UMT Královské Poříčí).

Okresní přebor mužů Karlovarska, 19. kolo: Dalovice – Dvory B (10.30), Sedlec – Stará Role (17.00, UMT Sokolov), Děpoltovice – Hroznětín B (17.00), Bečov – Nejdek B (17.00), Jáchymov – Útvina (17.00), Sadov – Merklín (17.00), Bochov – Božičany (17.00).

III. třída mužů Karlovarska, 19. kolo: Kyselka – Chyše B (17.00, Radošov), Potůčky – Žlutice B (17.00).

Okresní přebor mužů Sokolovska, 15. kolo: Oloví – Nové Sedlo B (14.00), Lomnice B – Jindřichovice (15.30), Krásno – Krajková (17.00).

Okresní přebor mužů Chebska, 14. kolo: Kynžvart – Stará Voda (14.00), Trstěnice B – Vojtanov (14.30), Nový Kostel – Milhostov (17.00), Luby – Loko Mariánské Lázně (17.00).

Březová naposledy uspěl v derby s Ostrovem, nad kterým zvítězila 4:1. Přidá další výhru také na půdě Štětí?
Hvězda vyzve silné Neratovice, Ostrovu se postaví nevyzpytatelný Meteor

Neděle, 21. dubna

Divize A, ženy, 12. kolo: Slavia Karlovy Vary – Dukla Praha B (14.00).

Krajský přebor mužů, 19. kolo: Slavia Karlovy Vary B – Královské Poříčí (10.00), Ostrov B – Citice (17.00, Květnová).

I. A třída mužů, 19. kolo: Březová B – Hvězda Cheb B (10.30), Loket – Svatava (14.00), Sokolov B – Pila (16.00).

I. B třída mužů, 19. kolo: Vojkovice – Chyše (14.00), Kolová – Horní Slavkov (14.00), Královské Poříčí B – Dolní Žandov (17.00).

Krajský přebor dorostu, 14. kolo: Kadaň – FC Cheb/Skalná (12.00).

Krajská soutěž dorostu, 14. kolo: Františkovy Lázně – Lomnice/Habartov (10.00), Merklín/Abertamy – Chodov (10.00), Nejdek/Nová Role – Sedlec B (16.00, Nejdek).

III. třída mužů Karlovarska, 19. kolo: Otročín – Počerny (14.00), Štědrá – Abertamy (14.00), Stanovice – Nové Hamry (17.00), Kolová B – Krásné Údolí (17.00).

Okresní přebor mužů Sokolovska, 15. kolo: Svatava B – Bukovany (17.00), Dolní Rychnov B – Habartov (17.00).

Okresní přebor mužů Chebska, 14. kolo: Hranice – Hrozňatov (14.00), Křižovatka – Velká Hleďsebe (14.00).