Sobota, 14. října

Fortuna ČFL A: Slavia Karlovy Vary – Vltavín (18.00).

Fortuna divize B: Hvězda Cheb – Admira Praha B (16.00, Cheb), Ostrov – Kladno (16.00).

Česká divize dorostu U19 a U17: Sokolov – Česká Lípa (11.00 a 13.15).

Česká fotbalová liga žen: Chyše – Liberec B (14.00).

Krajský přebor mužů: Trstěnice – Lomnice (10.30), Královské Poříčí – Dvory (10.30), Vintířov – Citice (16.00), Chodov – Hroznětín (16.00).

I. A třída mužů: Františkovy Lázně – Pila (10.15), Nejdek – Dolní Rychnov (13.00), Svatava – Kraslice (13.00), FC Cheb – Aš/Hazlov (14.00), Žlutice – Skalná (16.00).

I. B třída mužů: Nová Role – Dolní Žandov (10.30), Jiskra Březová – Chyše (16.00), Plesná – Hranice (16.00).

Krajský přebor dorostu: Ostrov – Horní Slavkov (10.00), Toužim/Chyše – Hvězda Cheb (10.30).

Krajská soutěž dorostu: Březová – Františkovy Lázně (10.00), Chodov – Nejdek/Nová Role (10.30), Loko KV/Dalovice – Sedlec B (14.00), Svatava – Merklín/Abertamy (16.00).

Okresní přebor mužů Karlovarska: Bochov – Stará Role (16.00), Sadov – Dalovice (16.00), Jáchymov – Dvory B (16.00), Bečov – Božičany (16.00), Sedlec – Útvina (16.00).

III. třída mužů Karlovarska: Hájek – Potůčky (16.00), Kyselka – Krásné Údolí (16.00, Radošov).

Okresní přebor mužů Sokolovska: Krásno – Oloví (16.00), Bukovany – Teplá (16.00).

Okresní přebor mužů Chebska: Trstěnice B – Luby (14.30), Nový Kostel – Kynžvart (16.00), Vojtanov – Velká Hleďsebe (16.00).

Plzeňská Viktoria ovládla v Mariánských Lázních třetí kolo MOL Cupu, slavila vysokou výhru 10:0.
MOL CUP: Mariánky držely s Plzní krok první poločas, pak přišla gólová smršť

Neděle, 15. října

Krajský přebor mužů: Slavia Karlovy Vary B – Toužim (10.00), Ostrov B – Lokomotiva Karlovy Vary (16.00, Květnová).

I. A třída mužů: Březová B – Sokolov B (10.30), Loket – Hvězda Cheb B (13.00).

I. B třída mužů: Lipová – Teplá (10.30), Kolová – Tři Sekery (13.00), Vojkovice – Horní Slavkov (13.00), Královské Poříčí B – Kynšperk (16.00).

Krajský přebor dorostu: Mariánské Lázně – Sedlec (10.00), Kadaň – Teplá (12.00), FC Cheb/Skalná – Sokolov B (14.00).

Krajská soutěž dorostu: Dolní Žandov/Kynžvart – Lomnice/Habartov (14.00).

Okresní přebor mužů Karlovarska: Hroznětín B – Nejdek B (15.00), Děpoltovice – Merklín (15.30).

III. třída mužů Karlovarska: Otročín – Abertamy (13.00), Štědrá – Chyše B (13.00), Kolová B – Žlutice B (16.00), Nové Hamry – Počerny (16.00).

Okresní přebor mužů Sokolovska: Lomnice B – Habartov (15.00), Svatava B – Nové Sedlo B (16.00), Dolní Rychnov B – Jindřichovice (16.00).

Okresní přebor mužů Chebska: Hrozňatov- Stará Voda (10.30), Milhostov – Loko Mariánské Lázně (14.00), Hranice B – Křižovatka (14.00).

Březová naposledy porazila Nespeky 3:1, v sobotu ji však čeká náročný duel na půdě Újezdu.
Hvězda se postaví na umělce Admiře B, Ostrov bude hostit Kladno