PÁTEK, 14. června

KP mužů, 14. kolo: Ostrov B – Slavia Karlovy Vary B (18.00, Květnová).

I. A třída mužů, 14. kolo: FC Cheb – Františkovy Lázně (18.00).

KP dorostu, nadstavba, 5. kolo: Sedlec – Hvězda Cheb, Toužim/Chyše – Horní Slavkov (oba 18.00), Sokolov B – Mariánské Lázně (18.30).

OP mužů Karlovarska, 14. kolo: Útvina – Božičany (18.00).

OP mužů Sokolovska, nadstavba, 5. kolo: Lomnice B – Habartov (17.30), Oloví – Dolní Rychnov B (18.00).

SOBOTA, 15. června

Fortuna divize B, 16. kolo: Březová – Admira Praha B (10.15), Hvězda Cheb – Chomutov (14.00, Františkovy Lázně).

KP mužů, 14. kolo: Dvory – Trstěnice, Nové Sedlo – Chodov (oba 10.30), Lomnice – Mariánské Lázně B, Královské Poříčí – Lokomotiva Karlovy Vary, Vintířov – Hroznětín (vše 17.00).

I. A třída mužů, 14. kolo: Loket – Březová B, Kraslice – Pila (oba 10.30), Dolní Rychnov – Hvězda Cheb B, Skalná – Aš/Hazlov (oba 14.00), Žlutice – Nejdek (17.00).

I. B třída mužů, 14. kolo: Nová Role – Královské Poříčí B, Horní Slavkov – Hranice, Chyše – Dolní Žandov (vše 10.30), Teplá – Tři Sekery, Lipová – Kynšperk, Vojkovice – Březová (vše 14.00), Plesná – Kolová (17.00).

KP dorostu, nadstavba, 5. kolo: Ostrov – Teplá (10.00), Horní Slavkov – Kadaň (14.00).

KS dorostu, nadstavba, 5. kolo: Chodov – Dolní Žandov/Kynžvart (16.30).

OP mužů Karlovarska, 14. kolo: Nejdek B – Dvory B (10.30), Stará Role – Merklín (14.00), Bečov – Jáchymov, Hroznětín B – Dalovice, Sedlec – Bochov (vše 17.00).

III. třída mužů Karlovarska, 14. kolo: Krásné Údolí – Abertamy, Počerny – Žlutice B, Kyselka – Štědrá (vše 14.00).

OP mužů Sokolovska, nadstavba, 5. kolo: Svatava B – Jindřichovice (17.00).

OP mužů Chebska, 20. kolo: Hrozňatov – Velká Hleďsebe (10.30), Milhostov – Stará Voda (12.00), Hranice – Kynžvart (13.30), Nový Kostel Luby (14.00), Trstěnice B – Nový Kostel (14.30), Vojtanov – Křižovatka (17.00).

NEDĚLE, 16. června

KP mužů, 14. kolo: Toužim – Citice (17.00).

KP dorostu, nadstavba, 5. kolo: FC Cheb/Skalná – Hvězda Cheb (14.00).

KS dorostu, nadstavba, 5. kolo: Březová – Svatava, Františkovy Lázně – Loko KV/Dalovice (oba 10.00).

OP mužů Karlovarska, 14. kolo: Děpoltovice – Sadov (15.30).

III. třída mužů Karlovarska, 14. kolo: Otročín – Kolová B (14.00), Nové Hamry – Potůčky (16.00), Stanovice – Hájek (17.00).

OP mužů Sokolovska, nadstavba, 5. kolo: Nové Sedlo B – Krajková (14.00).