Svěřenci trenérů Skaly a Tichoty ztratili v průběhu soutěže jen dva body za remízu s Aší. Ostatní zápasy vyhráli a při celkovém skóre 116:15 obsadili zaslouženě první příčku.

Družstvo starších žáků se v průběhu soutěže muselo vyrovnat s odchody klíčových hráčů Machaly a Povinského do Sokolova, Kratochvíla do Viktorie Plzeň a Mestla do Teplic. V jarní části soutěže chyběli i dlouhodobě zranění Duda, Pfreimer a Řezáč. I přes tyto ztráty dokázali hráči splnit svůj cíl.

„Postupem do divize jsme splnili svůj cíl. Podzimní část soutěže nám vyšla herně i výsledkově podle představ. Jarní část po odchodu několika hráčů byla trochu slabší, ale celkově můžeme být spokojeni. Naším cílem do příštího ročníku není jen záchrana divize, ale snaha hrát důstojnou roli a pohybovat se v první polovině tabulky,“ zhodnotil sezonu trenér Skála.

K nejlepším hráčům patřili: brankář Povinský, záložníci Kratochvíl a Pajma a útočník Machala. Nejlepšími střelci byli: Machala s 28 góly a Pajma s 23 góly.

Mladší žáci pod vedením trenérů Neuderta a Hemzáčka obsadili v krajském přeboru druhé místo. Jedinou porážku v soutěži, která je odsunula na druhé místo, utrpěli až v posledním kole, kdy podlehli Ostrovu.

„Po celý rok jsem byl spokojen s přístupem kluků k tréninkům a zápasům. V podzimní části soutěže jsme do mužstva zapracovávali nové hráče, hledali jsme ideální sestavu. Na jaře jsme hráli pěkný kombinační fotbal, škoda posledního zápasu s Ostrovem. I v dalším ročníku se chceme věnovat zlepšování jak herních činností jednotlivců, tak týmových výkonů,“ poznamenal kouč Neubert.

K nejlepším hráčům patřili: obránce Matějka, záložníci Maňák a Přibáň a útočníci Adamický a Lattisch. Nejlepšími střelci byli: Adamický s 18 góly, Kolář s 15 góly, Vavřina s 12 góly a Maňáks 10 góly.

(ti)