Až v závěrečném turnajovém vystoupení na ostrovské umělce nakonec svěřenci bečovského kouče Romana Pejmla přece jen klopýtli, když nestačili na sedleckou omladinu. I přesto se Bečovští mohli radovat z celkového vítězství, a po zásluze tak po skončení turnaje nadzvedli nad své hlavy vítězný pohár. Na druhém místě skončil řádně omlazený sedlecký tým, který tentokrát režíroval v zadních řadách ostřílený lišák, hrající trenér Jiří Lehečka.
V důležitém souboji o turnajový bronz byl nakonec úspěšnější Perštejn, který uspěl v přestřelce s pořádajícími Vojkovicemi. Vojkovičáci tedy obsadili bramborovou pozici. Slabou náplastí však pro ně může být umístění dvou hráčů na prvním místě střelecké tabulky turnaje. Na poslední příčce s jednobodovým ziskem zakončili turnaj hráči březovské Jiskry.


Výsledky, 5. kolo:
Bečov – Sedlec 2:3
Vstup do utkání vyšel lépe Bečovu, který měl již v první minutě výhodu pokutového kopu, ten s přehledem proměnil Tomek. I vyrovnávací branka Sedlece byla z pokutového kopu, který taktéž s ledovým klidem proměnil Limani. Po změně stran jako by Bečov ubral na plynu, najednou bylo hřiště plné sedleckých fotbalistů. Ti však dojeli na svou žalostnou koncovku, když postupně zahodili super šance Kováč, Limani nebo Svoboda.
Svoboda pak složil v běžící 60. minutě reparát, když uklidil přihrávku do šestnáctky hostů z kopaček Limaniho do prázdné svatyně. Inkasovaná branka však Bečov řádně nakopla a v 68. minutě srovnal ukazatel skóre po brejku Petra. Rozuzlení tak přinesl závěr utkání, když se podruhé zapsal do střeleckých statistik sedlecký Limani, který tak podtrhl účet velmi kvalitního duelu.
Branky: Tomek (PK), Petra – Limani 2 (1 PK), Svoboda. Poločas: 1:1. Rozhodčí: Vrba.

Vojkovice – Perštejn 3:4
I ve druhém turnajovém utkání se určitě fotbalový fanoušek nenudil. Hosté vyhráli první poločas dvěma góly Jíchy, a když k tomu přidal další dvě branky po změně stran hostující Straka, bylo prakticky o výsledku rozhodnuto a nic na tom nezměnil ani mohutný gólový finiš Vojkovičáků.
Branky: Vorel, Kučera, Kocifaj – Jícha 2, Straka 2. Poločas: 1:2. Rozhodčí: Talpáš.


Střelci turnaje:
Slavoj Bečov – Petra 4, Marek 3, Havlovic 3, Mikolášek 2, Glib, Tomek, Slimi.


KSNP Sedlec – Limani 3, Fenkl 2, Florián, Budil, Kováč, Hruška, Osten, Svoboda.


Spartak Perštejn – Straka 4, Šimkovič 3, Jícha 2, Petřík 2, Molnár.


TJ Vojkovice – Kučera 4, Petrus 4, Kocifaj 3, Vorel 2, Matoušek, Žlutický.


Jiskra Březová – Málek 3, Richter 2, Švachula 2, Musil, Lysák, Jíra.

Konečné pořadí: 1. Slavoj Bečov,2. KSNP Sedlec, 3. Spartak Perštejn, 4. TJ Vojkovice, 5. Jiskra Březová