Spartak Chodov  - Olympie Březová 1:4 (0:2).V úvodním duelu turnaje si vybojoval tři body vedoucí celek krajské I. A třídy. Březovské poslal do vedení v 15. minutě z nařízeného pokutového kopu Kašpar. Druhou branku přidal ve 35. minutě Novák. Olympii se však dařilo i po přestávce. V 60. minutě zvýšil již na 3:0 Machálek. Deset minut před závěrečným hvizdem sice Spartak snížil Bečvářem, ale závěrečné slovo měli opět březovští fotbalisté, konkrétně znovu Kašpar, který svou druhou brankou stanovil konečný účet utkání.

Branky: Bečvář Kašpar 2, Novák, Machálek. Rozhodčí: Pešek, Cvrk, Peschel.

Baník Královské Poříčí - FK Nejdek 3:7 (1:3).Na vedoucí branku Nejdku ve 28. minutě dokázali baníkovci rychle odpovědět. Ve 34. minutě srovnával Menšík, jenže to bylo ze strany Královského Poříčí, alespoň co se gólů týče, na dlouhou dobu vše. Baník inkasoval do konce prvního poločasu ještě dvě branky. Ani po změně stran to nebylo o mnoho lepší. Druhý gól přidali borci z Poříčí až v 84. minutě Králem za stavu 1:6, třetí branku Baníku obstaral v 87. minutě Špak. Hosté v poslední minutě ještě zvýšili na konečných 3:7. Nutno podotknout, že dvakrát se fotbalisté Nejdku trefili do branky Královského Poříčí ze značky pokutového kopu.

Branky: 34. Menšík, 84. Král, 87. Špak 28. a 39. Falatek, 45. Rajtšlégr, 49. a 82. Bachratý, 83. Černý, 90. Kliment. Rozhodčí: Melničuk, Chrástecký, Balhar.

Baník Sokolov U19 - TJ OSS Lomnice 8:3 (5:1).V jediném nedělním duelu se Lomnice dostala již v 1. minutě do vedení zásluhou Veselého. Jenže do přestávky se sokolovskému dorostu podařilo pěti brankami otočit skóre, když se trefil dvakrát Radler, jednu branku přidali Plechatý, Fidler a Čuchraň. Vstup do druhého poločasu měli opět lepší lomničtí hráči. V 50. minutě se zapsal do střelecké listiny Ponc a o dvě minuty později to bylo již 5:3 po vlastním gólu Baníku. Jenže domácí žádné drama nepřipustili. V 61. minutě poslal míč do sítě Lomnice opět Radler, v 72. a 77. minutě také Kalous.

Branky: Radler 3, Kalous 2, Fidler, Plechatý, Čuchraň Veselý, Ponc, vlastní (Machala). Rozhodčí: Hyčka, Vokoun, Vejvoda.